Здоров'я

Чому після 1 ночі і до ранку потрібно обов’язково спати

Що таке розумний режим дня? Це щоденне життя «в ногу з часом».

Адже не дарма ж переважна більшість живих істот вдень сплять, а вночі сплять, вранці хочуть одного, вдень бажання інші, а ввечері треті. Це пов’язаність язано з впливом планет. Сонце дає активізацію процесів в організмі і силу діяти, місяць дає розслаблення і можливість відпочивати. Вплив сонця не дає можливості організму повноцінно відпочивати, а вплив місяця не дає можливості повноцінно діяти без шкоди для психіки людини.

Ось до яких наслідків призводить порушення режиму дня:

Розум відпочивають з 9 вечора до 11 вечора. Тому, якщо Ви не лягли спати чи не заснули в 10 годин вечора, то у Вас буде страждати розум і голова — розумові здібності і розумність будуть поступово падати. Зниження розумової сили і розумності відбувається не відразу, а плавно і часто непомітно, негативні наслідки можуть накопичуватися роками.

Прочитайте про те, Чому шкідливо пити холодну воду?

Коли знижується сила розуму, людина не може зрозуміти, що робити добре, а що погано. Йому важко розібратись, як діяти в тих або інших життєвих ситуаціях, він робить помилки, про які потім шкодує. Стає важко позбутися шкідливих звичок. При зниженні сили розуму починаються занепокоєння і погіршення пам’яті, психічна нестабільність.

Перші ознаки відсутності відпочинку розуму і розуму — зниження концентрації уваги або надмірна напруженість розуму, посилення шкідливих звичок, зниження сили волі і збільшення потреб тварин — секс, їжа, сон і конфлікти.

Подальші наслідки – хронічна психічна втома і напруженість, порушення судинної регуляції та схильність до підвищення артеріального тиску. Землистість людини, втомлений тьмяний погляд, психічна загальмованість, головний біль — все це ознаки порушення режиму дня, людина не дає розуму і розуму відпочивати у відведений для цього природою годину.

Якщо ви не спите з 11 до 1 ночі, то у вас буде страждати життєва сила, а також нервова та м язова системи. Наслідки — слабкість, песимізм, млявість, зниження апетиту, тяжкість у тілі, психічна і фізична розбитість. Ці прояви, як правило, відчуваються негайно. Діяльність в нашому організмі пов’язана з нервовою системою, тому остання з часом вона також почне страждати.

Наслідки вкрай неприємні і небезпечні — порушується регуляція балансу життєвих функцій всього організму, що викликає зниження імунітету і розвиток хронічних хвороб. Якщо і далі порушувати режим дня, то можуть бути наслідки у вигляді тяжких змін у функціонуванні нервової системи, а також внутрішніх органів.

Як схуднути і не померти – декілька порад як вберегти своє здоровя.

З 1 ночі до 3 ранку спати теж потрібно обов’язково, інакше страждає емоційна сила людини.

Найближчі наслідки — надмірна дратівливість, агресивність, антагонізм. При порушенні цього правила відбувається сильне емоційне виснаження, і можуть початися напади істерії. Подальші наслідки — поступовий розвиток маніакально-депресивного психозу, тобто, людина якийсь час надмірно збуджений, а потім впадає в глибоку депресію. Поступово знижується гострота сприйняття світу через слух, дотик, зір, нюх, а також знижується активність смакових рецепторів.

Кілька слів про розумність. Розумність — це здатність людини розуміти сили, які існують навколо нас і впливають на наше життя. Розумна людина розуміє, що є година, сила годині, тому намагається робити все вчасно, настільки, наскільки йому дозволяє частка.

Того, хто не хотів дружити з часом, життя ставить в такі рамки, що людина не може спати вчасно – нічна робота, важко заснути вчасно, заважає телевізор за стіною або інші люди і т. д. Це покарання за часом нерозумно. Якщо має місце така ситуація, то змінити її буває дуже непросто, але є один хороший спосіб. І зараз ми поговоримо про те, як усунути ці наслідки багаторічних порушень режиму дня.

Так як бажання людини є величезною силою, то якщо постійно хотіти змінити свій режим дня, через якийсь час людина отримує цю можливість. Якщо бажання було щирим і сильним, то знаходяться сили скористатися цією можливістю. Є тільки один спосіб підсилити це бажання — спілкування з людьми, які вже стали на правильний шлях і дотримуються режиму дня. Уважне і смиренне слухання таких людей породжує зміни в розумі, що дають ентузіазм міняти у своєму житті.

Всі інші способи усунути наслідки порушення режиму дня – нерозумні, і призводять лише до подальших неприємностей. Нерозумно кричати на сусіда або домочадців, сподіваючись, що вони вимкнуть телевізор або втихомиряться, і при цьому зовсім не будуть думати про вас погано. Нерозумно кидати нічну роботу, якщо немає інших варіантів доходу. Треба смиренно прийняти ситуацію як наслідки власної ж нерозумності в минулому, і бажати з усіх сил змінити ситуацію на краще.

Згідно Ведам, всі люди, які нас оточують, втілюють наші гріхи, вчинені в минулому. Життя влаштовує так, щоб ми жили і спілкувалися з тими людьми, які можуть повернути нам все те погане і хороше, що ми коли-небудь робили щодо інших, в тому числі в минулих втіленнях.

Коли людина бажає кращого життя і при цьому нікого не звинувачує в свою нелегку долю, не намагається насильно переробляти інших людей, вона поступово відпрацьовує свою погану долю, і її можливості жити щасливіше покращуються з кожним днем. А що стосується несприятливих факторів, які заважали прогресувати в силу власних поганих вчинків, то вони поступово слабшають і з часом зникають зовсім.

за матеріалами лекцій Олега Торсунова

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України