Чому після 1 ночі і до ранку потрібно обов’язково спати

Що таке розумний режим дня? Це щоденне життя «в ногу з часом».

Адже не дарма ж переважна більшість живих істот вдень сплять, а вночі сплять, вранці хочуть одного, вдень бажання інші, а ввечері треті. Це пов’язаність язано з впливом планет. Сонце дає активізацію процесів в організмі і силу діяти, місяць дає розслаблення і можливість відпочивати. Вплив сонця не дає можливості організму повноцінно відпочивати, а вплив місяця не дає можливості повноцінно діяти без шкоди для психіки людини.

Ось до яких наслідків призводить порушення режиму дня:

Розум відпочивають з 9 вечора до 11 вечора. Тому, якщо Ви не лягли спати чи не заснули в 10 годин вечора, то у Вас буде страждати розум і голова — розумові здібності і розумність будуть поступово падати. Зниження розумової сили і розумності відбувається не відразу, а плавно і часто непомітно, негативні наслідки можуть накопичуватися роками.

Прочитайте про те, Чому шкідливо пити холодну воду?

Коли знижується сила розуму, людина не може зрозуміти, що робити добре, а що погано. Йому важко розібратись, як діяти в тих або інших життєвих ситуаціях, він робить помилки, про які потім шкодує. Стає важко позбутися шкідливих звичок. При зниженні сили розуму починаються занепокоєння і погіршення пам’яті, психічна нестабільність.

Перші ознаки відсутності відпочинку розуму і розуму — зниження концентрації уваги або надмірна напруженість розуму, посилення шкідливих звичок, зниження сили волі і збільшення потреб тварин — секс, їжа, сон і конфлікти.

Подальші наслідки – хронічна психічна втома і напруженість, порушення судинної регуляції та схильність до підвищення артеріального тиску. Землистість людини, втомлений тьмяний погляд, психічна загальмованість, головний біль — все це ознаки порушення режиму дня, людина не дає розуму і розуму відпочивати у відведений для цього природою годину.

Якщо ви не спите з 11 до 1 ночі, то у вас буде страждати життєва сила, а також нервова та м язова системи. Наслідки — слабкість, песимізм, млявість, зниження апетиту, тяжкість у тілі, психічна і фізична розбитість. Ці прояви, як правило, відчуваються негайно. Діяльність в нашому організмі пов’язана з нервовою системою, тому остання з часом вона також почне страждати.

Наслідки вкрай неприємні і небезпечні — порушується регуляція балансу життєвих функцій всього організму, що викликає зниження імунітету і розвиток хронічних хвороб. Якщо і далі порушувати режим дня, то можуть бути наслідки у вигляді тяжких змін у функціонуванні нервової системи, а також внутрішніх органів.

Як схуднути і не померти – декілька порад як вберегти своє здоровя.

З 1 ночі до 3 ранку спати теж потрібно обов’язково, інакше страждає емоційна сила людини.

Найближчі наслідки — надмірна дратівливість, агресивність, антагонізм. При порушенні цього правила відбувається сильне емоційне виснаження, і можуть початися напади істерії. Подальші наслідки — поступовий розвиток маніакально-депресивного психозу, тобто, людина якийсь час надмірно збуджений, а потім впадає в глибоку депресію. Поступово знижується гострота сприйняття світу через слух, дотик, зір, нюх, а також знижується активність смакових рецепторів.

Кілька слів про розумність. Розумність — це здатність людини розуміти сили, які існують навколо нас і впливають на наше життя. Розумна людина розуміє, що є година, сила годині, тому намагається робити все вчасно, настільки, наскільки йому дозволяє частка.

Того, хто не хотів дружити з часом, життя ставить в такі рамки, що людина не може спати вчасно – нічна робота, важко заснути вчасно, заважає телевізор за стіною або інші люди і т. д. Це покарання за часом нерозумно. Якщо має місце така ситуація, то змінити її буває дуже непросто, але є один хороший спосіб. І зараз ми поговоримо про те, як усунути ці наслідки багаторічних порушень режиму дня.

Так як бажання людини є величезною силою, то якщо постійно хотіти змінити свій режим дня, через якийсь час людина отримує цю можливість. Якщо бажання було щирим і сильним, то знаходяться сили скористатися цією можливістю. Є тільки один спосіб підсилити це бажання — спілкування з людьми, які вже стали на правильний шлях і дотримуються режиму дня. Уважне і смиренне слухання таких людей породжує зміни в розумі, що дають ентузіазм міняти у своєму житті.

Всі інші способи усунути наслідки порушення режиму дня – нерозумні, і призводять лише до подальших неприємностей. Нерозумно кричати на сусіда або домочадців, сподіваючись, що вони вимкнуть телевізор або втихомиряться, і при цьому зовсім не будуть думати про вас погано. Нерозумно кидати нічну роботу, якщо немає інших варіантів доходу. Треба смиренно прийняти ситуацію як наслідки власної ж нерозумності в минулому, і бажати з усіх сил змінити ситуацію на краще.

Згідно Ведам, всі люди, які нас оточують, втілюють наші гріхи, вчинені в минулому. Життя влаштовує так, щоб ми жили і спілкувалися з тими людьми, які можуть повернути нам все те погане і хороше, що ми коли-небудь робили щодо інших, в тому числі в минулих втіленнях.

Коли людина бажає кращого життя і при цьому нікого не звинувачує в свою нелегку долю, не намагається насильно переробляти інших людей, вона поступово відпрацьовує свою погану долю, і її можливості жити щасливіше покращуються з кожним днем. А що стосується несприятливих факторів, які заважали прогресувати в силу власних поганих вчинків, то вони поступово слабшають і з часом зникають зовсім.

за матеріалами лекцій Олега Торсунова

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

7 − 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh