Життя

Чому необхідна людина завжди зустрічається в невідповідний час

Чому, запитаєте?

«Чому підходяща людина з’являється в невідповідний час?» — поставив питання випадковий перехожий. Невинне запитання, який викликає мільйон думок в моїй голові і змішані почуття в грудях — нескінченна битва між розумом і серцем.

Чому, запитаєте?

Може, перевірка часом? Або може просто, щоб побачити, на що ви готові піти заради цієї людини?

Так багато «якщо» і «може бути», але ніхто точно не знає відповідь на це питання. Одне точно: це спосіб Всесвіту сказати вам, що в світі є людина, створена спеціально для вас.

Це і правильно, і неправильно: коли ви опиняєтеся в ситуації, коли хочете бути з цією людиною, але обставини діють проти вас.

Коли любов стала забороненою? Коли вона раптом стала недоречною?

Ви думаєте: «Всесвіт просто знущається над нами». Розум починає обдумувати все, що так надумавши ваше серце. І раптом з’єднання являється біль у грудях, коли ви дивитесь на цього чоловіка і розумієте, що можете любити його тільки здалеку, бо щось стримує вас.

«Якщо б ми зустрілися раніше», — думаєте ви.

Ви продовжуєте мріяти про ті, як би було все ідеально. Просто подумайте…

Ви зустрічаєте кого-то і вважаєте його приголомшливим: у вас багато спільного, ви багато розмовляєте, і не про пусті речі, ви завжди усміхнена поруч з ним. Вам здається, що ви знайомі вже багато років. Ви не можете перестати думати про нього, про вас. З ним ви відчуваєте себе живою, як вже давно собі не відчували.

Але справа в тому, що ви обидва застрягли в ситуації, яка ставити вас у скрутне становище, ніби ви зустрілися в невідповідний час. Може це пов’язано з вашими минулими стосунками, з якими ви ще не до кінця розібралися. Чи може ви ще занадто боїтеся знову любити. Неважливо що, але це стримує вас від того, щоб полюбити цю людину всім серцем.

Це благословення і прокляття — знати, що ви зустріли цю неймовірну людину, але обставини не на вашу користь.

Любов і трагедія, шедевр для поета і смерть для персонажа. Сама велика комедія, яку створила Всесвіт, але з гарантією хеппі-енду. Все, що вам потрібно робити — це продовжувати писати свою сюжетну лінію.

Але в реальності немає такого поняття як «відповідний час». У будь-який час в нашому житті ми ніколи не готові, тому що ми недосконалі. Як люди, сама ідея «досконалості» — це просто поняття, яке встановлює особливий стандарт для вашого власного комфорту.

Ідеальне «відповідний час» для більшості людей — це коли ви досягаєте так багато, що останнє, що вам треба — це кохана людина. Ви хочете домогтися максимуму, перш ніж знайте свого «єдиного».

Альо це може тривати вічно. І тому коли «єдиний» з’єднання являється у вашому житті, це завжди у невідповідний час, тому що слушного часу не існує.

А невідповідний час може зробити ваше життя більш осмисленим. Відповідний людина зробить це година більш підходящим.

Якими б не були обставини, якщо ви відчуваєте, що це той чоловік, якого ви шукали все життя, ви дійсно готові ризикнути втратити його?

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України