Життя

Чому не можна заздалегідь відзначати день народження: езотерик розповів правду

Святкував раніше – образив духів

Різні прикмети з приводу святкування дня народження чули, напевно, усі.

Одна з них про те, що не можна влаштовувати свято на честь іменинника раніше дати його народження, саме тому найчастіше святкування переносять на вихідні дні йдуть після основної даті, пише versiya.

Але чому ж існують подібні забобони і чи є вони насправді правдивими – на це питання намагався відповісти експерт з Московського езотеричного об’єднання.

В першу чергу, він уточнивши, чому не можна влаштовувати свято до основної даті народження. В давнину вважалося, що на день народження приходять не тільки живі родичі та друзі, але й покровителі разом з духами померлих предків. Якщо почати святкування заздалегідь, то духи можуть образитися і відмовитися від свого захисту, але якщо перенести свято на пару днів вперед, то вони зможуть почекати.

Також існує повір’я, після якого варто задуматися, чи потрібно взагалі переносити дату святкування дня народження. Як стверджує експерт, у день народження “вищі сили” обдаровують людини везінням і удачею. Якщо ж людина захоче перенести святкування, то “вищі сили” можуть сприйняти це як якусь хитрість і спосіб “схитрувати”, щоб отримати подарунок двічі. З-за цього сили можуть просто відібрати всю удачу у іменинника в рахунок плати за хитрість. Також вважається, що в день народження душа відчищається від негативу, накопиченого за рік. Вважається, що якщо свято відбудеться раніше, то негатив так і залишиться з людиною на весь наступний рік. Якщо таке буде продовжуватися з року в рік, то людина зможе зібрати достатню кількість негативної енергії, для того щоб в організмі змогли виникнути різні хвороби і навіть невиліковний недуг.

Езотерик також зазначив, що хоч це і вважається повір’я, але ставитися до них треба з обережністю і намагатися святкувати день народження в правильну дату, без переносів на інший день.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України