Життя

Чому жінки ненавидять жінок?

Ми зібрали список фраз, які ні одна поважаюча себе жінка не скаже іншій жінці.

Почему женщины ненавидят женщин

Хто першим вгадає коли відросло після депіляції волосся? Подружка!

Хто підведе підсумок, що ви все-таки не схудли, а скоріше погладшали після відпустки? Колега по роботі!

Хто першим нагадає, що біологічний годинник цокає і вам загрожують страждання в самоті на пенсії? Правильно, мама!

Такий лінгвістичний тероризм з боку «наших», тобто жінок, настільки процвітає пишним цвітом, що у прекрасної статі пора б вже відібрати цей чудовий епітет за самоненависть. Як покінчити з цим раз і назавжди зрозуміти, що через принизливі коментарі в бік інших жінок ми ображаємо в їх особі самих себе? Ми зібрали список фраз, які ні одна поважаюча себе жінка не скаже іншій жінці.

«Дай йому ще один шанс, розумна жінка повинна вміти прощати…»

Чи допустимо, якщо вас мама виховала в атмосфері релігійного всепрощення і низькопоклонництва перед чоловіками, то є і інші мами, які пояснили своїм дочкам, що головне у стосунках – це взаємний комфорт і повага, які дуже часто не поєднуються ні зрадою, ні з перманентним дармоїдством, ні навіть з «провалами» в ліжку. І взагалі, з яких пір форма статевих органів виправдовує те, що «мамочкам» все можна, а «доцям» краще промовчати?

«По-моєму, вам пора б уже одружитися/з’їхатися/купити машину, адже ви так давно разом!»

Хто вам взагалі сказав, що всі щасливі парі повинні обов’язково жити разом, поставити штамп в паспорті і придбати сімейний автомобіль? Це ви в рекламі майонезу таку ідилію підгледіли або в рекламі цього самого сімейного автомобіля? Подумайте, адже, може, людям і так добре: влаштовувати побачення поза домом, встигати скучити і зробити особисті справи, кататися на велосипедах і не будувати планів на майбутнє, щоб не сподіватися померти в один день, а бути щасливими сьогодні.

«Я дивлюся, у тебе вусики над верхньою губою/прищик над бровою/зморшка під оком…»

У жінок на тлі поширення глянцевих стандартів пора б вже констатувати нову хворобу – гостре заперечення недосконалості. Фотошоп і гладка, як солодкий пончик, Кім Кардашьян все ж таки нікого свою брудну справу: натуральні і цілком природні явища в зовнішності тепер сприймаються як катастрофа. Відпишіть вже від «инстаграмов» моделей і подивіться навколо: все, крім дурних курок, які «живуть» в салонах краси, неідеальні і ніхто ще не вмирав.

«Я впевнена, що з тебе вийде хороша матуся!»

У 20% випадків це звучить як забавний комплімент, у 80% – як нагадування про те, що якісь там годинник цокає, а ви зовсім не замислюєтеся про дітей. Перш ніж сказати таке тієї, що поки не стала мамою, задумайтеся, що материнство – складний і відповідальний вибір і причини, які змушують не йти на цей крок, у кожної жінки свої, і вона не зобов’язана розголошувати їх. Ах так, а з вас, порадник, вийшла б відмінна ворожка, чому б не заробити на цьому?!

«Твоєму чоловікові/бойфренду/дитині потрібно більше ласки і підтримки, ти зовсім не приділяєш йому увагу!»

Може бути, тому що я працюю по десять годин у день, а ще готуюся до триатлону, бачуся з подружками, ходжу по магазинах для душі, відвідую батьків і, зрештою, просто дихаю свіжим повітрям, тому що навіть при наявності партнера або дитини я все ще повноцінна і не відмовляю собі в егоїстичних задоволеннях особистість. А як, до речі, у вас, порадники, на цьому фронті?

«В один прекрасний день ти його обов’язково зустрінеш!»

Звичайно, я тільки і мрію про те, коли ж вже цей чудовий день настане і він «підріже» мене на своєму розкішному BMW, а потім відвезе в ресторан в якості вибачення і рівно через місяць припаде на одне коліно з кільцем. Причому найприкріше, що цю фразу із зневажливим відтінком промови завжди вимовляють ті, хто СВОГО нібито вже зустріли, навіть якщо цей СВІЙ – лінивий товстий нероба і скиглій. Якщо від вас хочуть повторення сценарію, то вже краще нехай такий «принц» ніколи і не приходить.

«Кожна жінка повинна вміти готувати, не розумію, як ти взагалі живеш на Землі?»

Ну так, а кожен чоловік тоді повинен вміти полювати на кабана і рубати дрова, але не всі ж вміють. Подумайте, адже ми давно вже не живемо в селах, де про прожиток сім’ї дбала господиня будинку, а ресторанів і готової їжі і в помині не існувало. Вміння готувати – більше не життєво важливий навик, і він вже точно не може бути більш «жіночим», ніж чоловічим, тому що їмо ми по три рази в день однаково.

«Це не жіноча робота!»

Перш ніж вимовити це, задумайтеся на мить, що конкретно робить цю роботу «нежіночою»: той факт, що вона надто відповідальна, трудомістка і прибуткова (наприклад, як бути великим босом), або той факт, що доведеться відкрити для себе щось нове (наприклад, будова унітазу) і забруднити нігтики? У першому випадку, погодьтеся, що дискримінація вже звучить безглуздо, і історії начальниці Катерини з «Москва сльозам не вірить» вже виповнилося 36 років, а у іншому – ваш вислів звучить зверхньо, тому що якщо у жінки немає іншого виходу, то хтось же цю роботу повинен виконувати.

«Він веде себе як істеричка!»

Нагадуємо, що в українській мові все ще існують три роди – жіночий, чоловічий і середній. А отже, правильно буде «Він веде себе як істерик» і ніяк більше, інакше ви приписуєте неконтрольований сплеск емоцій і необгрунтовані страждання виключно жінкам і узагальнюєте за гендерною ознакою такий загальний для двох статей фактор, як нестійка психіка. Від антикомпліментів кшталт «веде себе як баба», «соромиться як незаймана» і все в такому дусі з цієї ж причини варто відмовитися і почати вже називати речі своїми словами, а не приписувати всі смертні гріхи жінкам, ніби ми все ще живемо в середньовіччі.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України