Новини

Чому важливо ходити регулярно на огляд до гінеколога?

Відвідування гінеколога не сама приємна річ для жінок, але надзвичайно важлива. Не даремно кажуть, що на огляд до лікаря варто ходити хоча б раз в рік. Це може допомогти виявити різні захворювання та швидко їх вилікувати. Щоб огляд пройшов максимально комфортно, треба обрати якісний медичний заклад. В Одесі є клініка Шевченко https://shevchenko.clinic/, в якій зібрані кваліфіковані фахівці.

Проблеми, які може виявити гінеколог на огляді

Багато жінок вважають, що якщо їх нічого не турбує, значить проблем зі здоров’я немає. Така думка є помилковою. Існує безліч захворювань, які протікають безсимптомно на початкових стадіях та можуть з часом перерости в серйозну проблему. Відвідуючи лікаря-гінеколога раз на рік, він може виявити наступне:

  • Дисплазія. Це передраковий стан. При невчасному виявленні може перерости в злоякісну пухлину.
  • Рак на початкових стадіях. Він тоді ще легко лікується і навіть не впливає на народження дітей.
  • Менш серйозні захворювання, як міома, кіста тощо.
  • Доброякісні утворення на молочних залозах та яєчниках.
  • Запалення, які можуть не викликати ніяких симптомів на початках.

Як бачите, є багато серйозних захворювань, які на початку не викликають ніяких відчуттів, але з часом можуть перейти в складніші стадії. Саме тому не варто чекати, поки щось почне турбувати. Потрібно дотримуватись правил і регулярно відвідувати гінеколога.

Користь регулярного огляду в гінеколога окрім виявлення захворювань

Часто жінки дійсно виявляються повністю здоровими. В такому випадку також не варто нехтувати оглядами. Гінеколог може вирішити ряд й інших проблем та дати відповіді на різні питання:

  • Гігієна. Це здається елементарним, але насправді дуже багато жінок не до кінця знають як і чим користуватись. 
  • Визначення найкращого методу контрацепції. Не можна просто прийти в аптеку й купити таблетки. Перед цим обов’язкова консультація лікаря.
  • Підготовка до зачаття та періоду вагітності. Поради, консультація.
  • Дослідження факторів ризику. Є такі хвороби, які можна попередити ще до виникнення. Для цього проводять різні досліди, беруть аналізи, цікавляться спадковими захворюваннями. 

Є й інші питання, з якими може допомогти гінеколог. Не варто нехтувати оглядами цього лікаря. Краще регулярно ходити, аніж потім довго лікуватись. 

Загалом рекомендується відвідувати жіночого лікаря мінімум раз в рік. Буває, що спеціаліст може назначити частіші огляди в залежності від проблем або схильності до них. Найважливіше знайти хорошого лікаря та з радістю його відвідувати

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України