Новини

Чому в Україні впевнено зростає ринок бензинів та дизпалива

Останніми роками на ринку України відзначається зростання обсягів виробництва бензину та дизельного пального. Проте обсяг імпорту впав. Зокрема, за першу половину минулого року в Україні було вироблено 443,5 тисячі тонн бензину, а це майже на 22 відсотки більше, ніж минулого року.

Дизельного палива було випущено 391,2 тисячі тонн, що майже на 25 відсотків більше, ніж у 2019 році. Цим зростанням ми зобов’язані переважно Кременчуцькому НПЗ, який збільшив випуск нафтопродуктів на 17,6 відсотка.

Якісне паливо потрібно зберігати та транспортувати у відповідних умовах. Компанія «Власна АЗС» пропонує гарне та надійне обладнання для АЗС, у тому числі й резервуари для нафтопродуктів. Купити все необхідне можна не лише у Києві, а й по всій території України.

Обсяги імпорту нафтопродуктів в Україну

У першій половині 2020 року в нашу країну було завезено:

  • 366,4 тисяч тонн бензину, що на 6,4 відсотка менше, ніж у 2019 році.
  • 2320,2 тисячі тонн дизельного палива, що у свою чергу на 0,5 відсотка більше.

Постачання бензину з російського ринку не проводилося. Тоді як дизпаливо нам довелося привозити з Російської Федерації. Було імпортовано 107,2 тисячі тонн, частка привізного дизеля становила 39,5 відсотків всього імпорту.

Рік у рік споживання дизеля зростає. Його частка втричі перевищує використання бензинів, тому цей сегмент ринку був досить вагомим.

Причини зростання паливного ринку в Україні

На думку експертів, український паливний ринок має всі можливості для подальшого зростання, незважаючи на те, що ціни на нафту залишаються досить високими. Пов’язано це з тим, що:

  • В Україні підвищилося споживання бензинів та дизпалива. Якщо є попит, є пропозиція.
  • Також варто звернути увагу, що в країні виріс парк автомобілів. Це веде до зростання обсягів ринку нафтопродуктів. Згідно зі статистичними даними в країні зараз більше семи мільйонів авто і це число впевнено зростає, що спричинить зростання ринку палива.
  • В Україні відкрився ринок землі, де аграрії активно скуповують землі для збільшення посівів. Це веде до ще більшого споживання палива, особливо дизеля.
  • У нас впали постачання нафтопродуктів із Росії, що спонукає наші заводи виробляти більше палива для задоволення потреб промисловості та населення.

Крім того, наші українські НПЗ розвиваються та нарощують виробничі обороти. Якщо вірити експертам, вони покращуватимуть виробництво і в 2021, і в 2022 році, що, безсумнівно, позитивно позначиться на українському ринку.

Якщо вам потрібне обладнання для зберігання, обліку, перевірки якості або очищення продуктів переробки нафти в Києві або будь-якому іншому місті України, ви можете звернутися до компанії «Власна АЗС». Звертайтесь і ви залишитеся задоволені.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України