Здоров'я

Чому українці купують препарати он-лайн

Завдяки медичним лабораторіям кожна людина може знати рівень гормонів, скільки еритроцитів, лейкоцитів та рівень цукру в крові. Зміна хоч одного з них може призвести до непоправних наслідків. Саме тому важливо знати стан свого здоров’я, щоб у разі порушення, лікар міг виписати необхідні препарати.

Але, як ми знаємо, часом не всі ліки легко знайти, часто нам доводиться побігати й питати шуканий препарат майже не в 10 аптеках! Сайт https://liki24.com/ дозволяє знайти будь-який препарат, який вам прописав лікар буквально одним клацанням пальця. Однак це далеко не все, на що він здатний, й тому варто про нього розповісти докладніше.

Що цікавого на сайті?

Головною особливістю сайту є те, що він може не тільки знайти препарат по всій Україні, а й те, що він пропонує покупцеві саму низьку ціну на препарати, які він шукає. Крім цього, сайт має ще багато привілеїв. Він легко відкривається в будь-якому мобільному браузері та адаптован під роботу операційних систем Android та IOS. Таким чином, ви можете оформити ліки, тільки вийшовши з кабінету лікаря. Оформлене замовлення медикаментів надійде в заявку на доставку та найближчим часом до вас приїде кур’єр, який привезе ці ліки. Кур’єри від сайту Liki24.com працюють краще, ніж таксі Uber, так, принаймні, заявляє автор цього сервісу Антон Аврінскій. Він каже, що один кур’єр може за одну поїздку розвести до 10 замовлень! Тим більше, що маршрут будує не сам водій, а штучний інтелект. Тому більшість клієнтів, які замовили препарати до обіду, зможуть отримати їх уже в цей же день.

Як здійснюється доставка препаратів?

Кур’єрська доставка здійснюється в Києві, Львові, Одесі, Харкові, Запоріжжі, Дніпрі, Вінниці, Полтаві, Івано-Франківську та Хмельницькому. Всім же напевно цікаво: «А скільки буде коштувати ця послуга?». Сервіс Liki24.com здійснює звичайну або термінову доставку медикаментів. При звичайному оформленні, ціна буде варіюватися від 50 до 70 грн., а при терміновій, – 90-100 грн. При цьому сервіс якраз має велику частину прибутку саме від доставки. Кожен кур’єр перевозить медикаменти в спеціальних боксах, в яких міститься холодоагент, що дозволяє підтримувати оптимальну температуру для зберігання більшості медпрепаратів.

Але людина може користуватись сервісом без доставки кур’єром. Даний сайт дозволяє знайти одну аптеку, де людина може забрати усі медикаменти в одній аптеці та дізнатись, скільки він заощаджує при цьому. Але, навіть оформивши кур’єрську доставку на дім, ви зможете вигадати на препаратах від 20 до 40%! Важливо відзначити, що сервіс здійснює безкоштовну доставку медикаментів безпосередньо в лікарні тим людям, які не в змозі самостійно піти або попросити когось, щоб йому купили ліки. Для них ми доставляємо безкоштовно і в першу чергу!

Також ми можемо відправити ліки по «Нова Пошта». Даний вид доставки допоможе купити ліки тим людям, які не можуть їх придбати у своєму місті.

Також на сайті є можливість повернути частину коштів від покупки за допомогою оплатою картою банку «monobank» та отримати до 200 грн. за запрошених друзів. Саме всі ці переваги роблять сервіс популярнішим з кожним днем.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України