Техно

Чому SSL-сертифікат повинен бути у кожного сайту

SSl сертифікат
SSl сертифікат

Читаючи численні історії провинахідки шахраїв, хочеться бути впевненим у конфіденційності інформації, що передається в Мережі. Саме для забезпечення безпеки даних, що передаються за допомогою сайту встановлюють SSL-сертифікати.

SSL гарантує надійність переданих через сайт даних, яка забезпечується за рахунок шифрування. Також, SSL-сертифікат підтверджує, що в ході обміну даними клієнт дійсно отримує інформацію з домену, на якому розташований сайт компанії.

Чим же відрізняється звичайний сайт і сайт з встановленим на ньому SSL-сертифікатом? Як виглядає сайт, підтверджений SSL-сертифікат користувачі бачили не раз, так як більшість популярних онлайн-ресурсів вже давно користуються перевагами протоколу безпеки SSL. Такі сайти відрізняє зелена смужка, яка знаходиться перед адресою сайту. У ній ви бачите підпис – назва компанії, на ім’я якої було видано цей сертифікат.

Існує велика кількість різних SSL-сертифікатів, серед яких є найбільш прості варіанти, оформлення яких не забирає багато часу і навпаки – сертифікати з безліччю етапів підтвердження.

Один із широко використовуваних SSL-сертифікат з перевіркою компанії Business Validation SSL. Даний тип сертифікату оформлюється за рахунок перевірки домену, тому, перед оформленням замовлення на SSL, потрібно переконатися, що за даними WHOIS домен дійсно належить вашій організації. Варто відзначити, що домен організації завжди краще оформляти на ім’я самої компанії, а не на фізичну особу, так як на сьогоднішній день відомо безліч пов’язаних з цим проблем, включаючи судові розгляди.

Якщо ж особисто вам сертифікат потрібно оформити на фізичну особу, а не на компанію, варто звернути увагу на сертифікати з перевіркою домену Domain Validation SSL. Головні переваги такого типу SSL – невисока вартість і швидка процедура оформлення.

Список різних типів SSL досить широкий, більш детально з асортиментом можна ознайомитися на сайті Ukrnames. При замовленні того чи іншого типу, зверніть увагу на процес і тривалість оформлення обраного вами типу сертифікату. Якщо будь-які з нюансів залишаться для вас незрозумілими, ви завжди можете звернутися в цілодобову службу підтримки компанії.

Встановивши на свій сайт SSL, ви покажете користувачам, що, співпрацюючи з вами, вони можуть довіряти вам на всі 100%. А як відомо, надійність і безпека є сьогодні одними з головних критеріїв вибору кожного клієнта.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України