Техно

Чому соцмережі блокують акаунти українців і як це можна виправити

Щодня Facebook та Instagram блокують українських користувачів. Юрист ЦЕДЕМ Розкладай коротко пояснив, чому це відбувається та що з цим можна зробити. Зібрали головні тези:

▶️ Зазвичай соцмережі блокують українців через світоглядний конфлікт. Адже основна мета платформ – створити безпечне середовище для себе і користувача, а публікації на тему війни не дуже в нього вписуються.

▶️ Контент, який порушує Стандарти спільноти, видаляють, а користувач отримує попередження. Якщо користувач повторює порушення, до нього починають застосовувати обмеження, включно із блокуванням на 1–3–7… аж до 30 днів.

▶️ Якщо користувач продовжує порушувати Cтандарти спільноти, система деактивує і видаляє його профіль. Після цього, за правилами Facebook, створити новий профіль буде можливо лише з дозволу компанії.

▶️ Віртуальні «прильоти» можна оскаржити, але це не завжди працює. У такому разі варто звернутися до довірених партнерів, які передадуть ваш кейс до Meta спеціальним каналом комунікації.

▶️ Оскаржуйте покарання, адже активна позиція спільноти важлива як для демонстрації згуртованості і формування голосу, так для навчання алгоритмів.

Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки – https://spravdi.gov.ua

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України