Авторські статті

Чому Путін не прилетів в Париж на марш єдності?

І все ж, не дивлячись на численні підозри на адресу президента Росії в тій чи іншій причетності до терактів у Парижі, його поява на Марші єдності могла б бути розціненою як дуже гуманний жест. Здавалося б, зайвий привід провести акцію білого піару, якщо не серед західних ЗМІ, то створити картину для своїх. Але, на жаль, ні Путіна, ні Медведєва в Парижі сьогодні не було …

Був лише міністр закордонних справ Сергій Лавров. І спостерігаючи за всім, що відбувається, мимоволі розумію, чому президент Росії відмовився від візиту до стоілцу Франції.

Варто було глянути на колону з високими гостями, які прийняли участь у марші, як все стало ясно. Зверніть увагу, де перебуває міністр закордонних справ великої держави, що мітить в лідери світової геополітики та гегемонії. Від загубився в натовпі, у восьмому за рахунком ряду від головної колони … Ледве помітний в середовищі осіб аж ніяк не першої величини. І це на тлі наявності в першому ряду не кого небудь, а президента України Петра Порошенка.

Фактично, сьогодні в Парижі попутно відбулося чергове латентне приниження із зазначенням Росії її місця в Європейській та світової політики. А тепер уявіть, що десь у натовпі б маячив НЕ Лавров, а Путін? І це після фіаско в Австралії і приниження з зустріччю делегації в Індії. Передчуваючи подібний поворот подій, звичайно ж, президент Росії відмовився від поїздки, а оскільки у прем’єра Медведєва в цей час був “тихий час”, довелося відправити старшого “куди послати” – Лаврова.

Злой Одессит

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Один коментар

  1. А где был лидер “великой Украины”? Страны, “грудью защищающей” Европу, как некогда (в 1941-1945 годах) Германия?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

five + 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.