Чому приватні будинки престарілих в Україні краще державних?

За статистикою кількість населення України, тільки за останній рік, скоротилась на 200 тисяч людей. Народжуваність зменшилась та суттєво збільшилась кількість людей похилого віку.

Старші люди потребують набагато більше уваги, турботи, медичного нагляду. Але навіть самі уважні та люблячі діти не мають змоги присвятити весь свій час піклуванню за похилими батьками чи родичами. І як не прикро, але настає та мить, коли ви змушені шукати та обирати заклад для літніх людей.

Будинки для літніх людей в Україні поділяють на:

 1. Державні заклади які фінансуються із бюджету. Такі установи утримують з кожного мешканця три четверті від пенсії на його утримання.
 2. Приватні установи, які працюють на комерційній основі. Проживання в таких будинках оплачують родичі або сам пенсіонер. В таких закладах можливе по життєве проживання в обмін на житлову площу.

Кількість приватних пансіонатів для літніх людей в нашій країні постійно збільшується, одним з таких закладів є приватний пансіонат в Чернігові.

Які переваги має платний будинок престарілих перед державною установою

 • Регулярний огляд і кваліфікована медична допомога.
 • Реабілітація і психологічна допомога.
 • Цілодобовий нагляд і своєчасне проведення гігієнічних процедур.
 • Комфортні умови проживання.
 • Корисне харчування з урахуванням рекомендацій дієтолога.
 • Відповідальний і привітний персонал.

В державних закладах передбачено утримання літніх людей в яких немає родичів. Мізерне фінансування таких установ змушує до постійної економії та не дає можливості створити комфортні умови для проживання. Персонал отримує невеличку зарплатню, що впливає на якість роботи та відношення до пенсіонерів.

На відміну від державних закладів приватні пансіонати мають більше місць та приймають всіх охочих. Кваліфікований персонал знається на особливостях догляду за літніми людьми, гарно та уважно відноситься до кожного мешканця закладу.

Переваги розміщення в приватній установі «Родинна турбота»

В нашому пансіонаті є все необхідне для догляду за одинокими літніми людьми, за людьми з легкими та тяжкими формами захворювань, за інвалідами, за лежачими хворими. Ми забезпечені сучасним медичним устаткуванням, реабілітаційним обладнанням, засобами для догляду, ліками, ортопедичними та протилежневими матрацами та інш. Дії лікарів та персоналу фіксуються на відеокамери, що дає можливість контролювати всі робочі моменти та усувати недоліки.

Вартість проживання в будинку для літніх людей залежить від вибраного вами номеру, часу перебування, кількості мешканців та зручностей.

Номери поділяються на :

 • Двомісні зі зручностями;
 • Тримісні зі зручностями;
 • Тримісні без зручностей;
 • П’ятимісні зі зручностями (тільки для чоловіків).

У кожній кімнаті є всі необхідні меблі та телевізор.

Приватний пансіонат для літніх людей «Родинна турбота», це не тільки медична установа, це місце де старші люди мають з ким поспілкуватись, знаходять собі нових друзів, займаються цікавими справами в клубах за інтересами.

А головне, що ви у нас знайдете, це тепло та увагу, любов та турботу.

Приватні установи для літніх людей, це хороша альтернатива державним установам.

Якщо у вас виникла потреба у постійному та якісному догляді за похилим родичем зателефонуйте нам та забронюйте місце. Розташований наш будинок престарілих у передмісті м. Чернігів.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Avatar

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

15 + three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh