Новини

Чому ноутбуки HP набули такої популярності

Компанія Hewlett Packard є провідним виробником комп’ютерної техніки. Лінійка ноутбуків HP чудово підходить для розваг, навчання та роботи

Техніка укомплектована високопродуктивними швидкісними процесорами і потужною батареєю, яка гарантує тривалий автономний режим. Інтернет-магазин Avis пропонує ноутбуки HP в розстрочку під 0,01% на 4 місяці. Широкий ціновий діапазон дозволяє підібрати ноутбук різної вартості. Консультанти допоможуть вибрати техніку онлайн або за контактним номером телефону.

Бренд Hewlett-Packard (HP) вже давно став популярний на ринку споживчої електроніки. Щороку тисячі користувачів обирають саме цю торгову марку, і для такого рішення є декілька причин.

Основна перевага цих пристроїв  — доступна вартість. Хоча бренд випускає і дорогі моделі, проте більшість ноутбуків є доступними для покупців у порівнянні з іншими фірмовими товарами. Серед асортименту вдасться відшукати ідеальний ноутбук з обмеженим бюджетом для будь-якого користувача, наприклад, студента.

Ще одним плюсом варто назвати надійність, хорошу якість збірки та приємний дизайн. Ноутбуки HP представлені у широкій кольоровій гамі, вони вирізняються міцним корпусом та досить швидкою операційною системою. Ноутбуки мають й інші переваги:

  • Широкий асортимент. Компанія виробляє багатий модельний ряд ноутбуків, метою яких є вирішення завдань різної складності.
  • Міцність і довговічність. У разі коректної експлуатації пристрої показують високий рівень роботи протягом багатьох років.
  • Висока якість. У виробництві ноутбуків HP використовують лише високоякісні комплектуючі, які проходять ретельну перевірку на працездатність.
  • Вигідна ціна. Ноутбуки HP в цьому аспекті значно виграють у конкурентів.
  • Висока продуктивність. Пристрої можна використовувати як для роботи, так і для розваг.

Де купити ноутбук HP за вигідною ціною

Інтернет-магазин Avis пропонує ноутбуки виробника Hewlett Packard за доступними цінами. Помірна вартість не впливає на якість продукції, адже компанія реалізує лише оригінальну техніку від виробника, що може підтвердити сертифікатами якості. Ціна ноутбуків стартує від 7936 грн, наприклад, HP Chromebook 14a-na0020nr.

Купити техніку можна в одному з офлайн-магазинів, у інтернет-магазині. Оплата приймається на карту, банківський рахунок, також можлива купівля товару в кредит від партнера магазину Альфа-банку. Максимальна сума кредиту становить 100 тис. грн. Відсутня комісія, обов’язкове страхування. Відсоткова ставка на місяць становить 0,01%. Максимальний термін кредитування 36 місяців.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України