Техно

Чому немає продажів у вашому інтернет-магазині?

Мета веб-сайту електронної торгівлі повинна бути простою – щоб клієнти купували продукт або послугу в Інтернеті. Якщо на вашому сайті спостерігається активний трафік, але продажів не багато, слід знайти вади. Чи не характерно чи наступне для вашого онлайн-ресурсу? Тут ви зможете дізнатися, чому так відбувається.

Продукти важко знайти

В ідеалі в інтернет-магазинах категорії товарів слід вказувати в головному меню навігації, щоб вони були попереду і в центрі. Їх слід сортувати по логічним групам по тому, як клієнт буде використовувати тій чи іншій тип продукту.

Наприклад, для інтернет-магазину одягу створюють такі групи, як «жіноче», «чоловіче» та «дитяче», а потім їх підрозділяють на такі предмети, як топи, брюки, взуття та багато іншого. Якщо ваші продукти не вказані в основний навігації і не розподілені по розділах, то як користувачі дізнаються, що ви продаєте на своєму веб-сайті?

Важко зрозуміти навігацію

Меню навігації сайту, як правило, містить терміни, які кожен користувач може зрозуміти. Він не повинен включати ваш корпоративний жаргон або абревіатури, невідомі клієнту.

Потрібно створювати обліковий запис

Примус до створення облікового запису – це вбивця конверсії номер 1. Якщо клієнтам доведеться створити учетку для розміщення замовлення, це може бути причиною того, що вони покинуть ресурс. Багато хто купує подарунки на сайтах, які вони не часто відвідують. Вимога до створення облікового запису до того, як вони замовлять товар, зменшить їх бажання завершити транзакцію.

Подивіться, як ваші прямі конкуренти справляються з обліковим записом – можливо, деякі з них пропонують інші варіанти перевірки гостей.

Поганий користувальницький досвід

Ось деякі проблеми зі сторінками, через які люди перестають купувати з вашого сайту електронної комерції:

  • Немає кошика;
  • Параметри продукту неясні;
  • Немає зображення продукту;
  • За один раз можна купити тільки один товар.
  • Ваш сайт не захищений

Користувачі можуть не захотіти вводити дані своїх кредитних карт, якщо ваш URL-адреса не починається з HTTPS (тобто не має ssl-сертифікат). Коли користувачі вперше відвідують сторінки з HTTP (без ssl-сертифіката), вони отримують повідомлення про помилку безпеки, яке включає в себе текст «не рекомендується». На цьому етапі зупиняються багато, адже вони не впевнені в надійності майданчика.

Бажаємо вам уникати подібних помилок. А якщо необхідно замовити створення сайту в Києві – звертайтеся!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України