Техно

Чому не можна довіряти туалетам в Європі?

Хто не був у Європі, остерігайтеся туалетів, не по нашим мізкам вони! У Штутгарті мала потреба змусила зайти увечері в вуличний громадський біотуалет.

toilette_01

Одномісна кабінка – дуже акуратна, блискуча, чиста, обладнана датчиками і управляється комп’ютером. Кидаєш в проріз двері монетку 2 євро, двері автоматично відкриваються, запалюється світло, заходиш, двері зачиняються.

toilette_02

Ну зробив я свої справи, потрібно виходити, а кнопки для відкриття дверей ніякої немає. Інструкцій теж.

Включаю свою логіку, як німці програму управління написали, зайшов – підняв кришку унітазу, злив воду, закрив кришку. Може датчик якийсь заїло? Повторюю процес. Двері не відкриваються. Може на кришку сісти треба, потім встати, потім злив води? Повторюю процес. Двері не відкривається. Так. Що забув? Може руки помити? Ще раз повторюю процес спочатку. Підношу руку до крана, датчик спрацьовує, вода тече, потім автоматично вимикається, в надії і з сумом дивлюся на двері – не відкриваються.

Перспектива ночувати в навороченому німецькому поштовху мене не надихнула. Кричу своєму товаришеві, що залишився зовні (везунчик):

«Женя, ця зараза мене не випускає!» Він намагається дати хабар туалету, засовуючи монету в проріз.

Автомат не вблагаємо, що не бере, і все. На стусани й удари теж не реагує. Женя кричить: «Тримайся, зараз поліцію викличу!» Повторюю процес, умиваю руки, включаю фен … фен вимикається, двері відкриваються. Потім десь прочитав історію, як чувак в такий же наворочений туалет у Франції ходив. Заплативши покладені сантими, наш співвітчизник не міг і припустити, що все всередині кабінки є стерильно чистим, а по сему, як і належить охайному гомо сапієнс, заліз ногами на унітаз … У комп’ютерних мізках туалету нестиковка: датчик підлоги відключений, значить, людина вийшла, вода не злита, щось не так, включив дезінфекцію. Чувак на горщику сидить, свої справи робить, а тут світло вимкнулося, і на нього душ з дезрозчину! Він з унітазу зістрибнув, комп’ютер взагалі заклинило: двері закриті, а людина з’явилася ?! І завис, попередньо включивши сушку струменями гарячого повітря … Кілька годин рятувальники різали вандалостійкі двері автогеном, витягаючи збожеволілого бідолаху з чіпких лап паризького туалету. Так що я ще легко відбувся.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України