ЄС|NATO

Чому НАТО та ЄС відмовляють у наданні військової допомоги Україні

   Зовсім не через слабодухість і не через побоювання Росії. Петру Порошенку аплодували в Брюсселі, Оттаві… Аплодували у Вашингтоні, а от допомогти зброєю відмовились. Мої припущення підвердились. Аплодували не Порошенку – аплодували гарно, картинно продекламованим промовам.

Проте цивілізований і разом з тим прагматичний світ вірить справам лідерів, їх здібностям, діловим якостям… а не гарним словам та промовам. На жаль, нам вчергове не поталанило. Але нам дано ще один шанс – 26 жовтня. В цьому контексті досить чітко й зрозуміло висловився президент Польщі Броніслав Коморовський: “Немає ніякого ембарго на продаж зброї Україні, як і на продаж зброї в багато інших держав світу. Проблема не в цьому (не в постачанні зброї), а в тому, щоб ефективно допомогти Україні. Поставка зброї в Україну наразі нічого не вирішить”, – зазначив президент Польщі.

“Пройдуть вибори 26 жовтня в Україні, сподіваюся, що вони приведуть до зміцнення нової влади. Сподіваюся, що з’явиться і новий сильний уряд, який буде нести відповідальність за майбутнє країни”, – пояснив Коморовський.

На його думку, українці повинні самі провести необхідні в країні глибокі й важкі реформи, які й будуть гарантувати стабільність в країні.

Дописувач: Rostyslav Demchuk

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Один коментар

  1. Чому НАТО та ЄС відмовляють у наданні військової допомоги Україні -Да потому, что ЕС рассматривает Украину не более чем рынок сбыта второсортного ширпотреба, сырьевой придаток и площадку для построения вредных производств которые Европа давно мечтает вынести подальше. Просто в ЕС никто не ожидал, что за Украину ещё и бороться нужно будет, знали бы раньше сразу бы отказали Украине в членстве. Поэтому и не спешат особо помогать в надежде на то, что либо хохлы сами всё разрулят ценой миллионов жизней, либо когда хохлов вообще не останется поделят Украину с кремлём пополам и в любом случае не прогадают.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.