Чому НАТО має допомогти Україні. Інфографіка

  Давайте говорити на чистоту, справа навіть не в тому, що Росія зараз становить загрозу Північноатлантичному альянсу, причому не меншу, ніж більш слабким у військовому плані країнам. Справа хоча б в банальному почутті обов’язку.
Україна одна з тих країн, яка тісно співпрацювала з ООН, ОБСЄ та НАТО у багатьох миротворчих місіях. Бійці ВСУ плечем до плеча служили в гарячих точках по всій карті світу, надаючи цілковиту підтримку силам НАТО. І залишити Україну в кривавій бійні з переважаючим противником один на один, чи це гідно? Крізь всі ці сотні заяв про заклопотаність, стривоженість і бог ще, що, ми так і не чуємо більш рішучих і жорстких заяв, які давно б уже мали прозвучати.
Між тим, варто нагадати про те, що українські солдати надавали підтримку у миротворчих місіях в Македонії (1995-1999), Боснії і Герцоговині (1995-1999), Анголі, (1996-1999), Косово (1998-1999), Лівії (2000-2006), Сьєрра Леоне (2001-2005) та багатьох, багатьох інших місцях планети. І тепер, після всіх цих років надання підтримки миротворчим місіям, світова спільнота просто зобов’язана допомогти Україні. В іншому випадку, всі ці суспільні інститути втрачають будь який сенс.
Повний список конфліктів та миротворчих місій в яких брали участь ЗСУ наведено в інфографіці від Ukraine Investigation, там же наведено і список необхідного озброєння для української армії. Сподіваюся це допоможе достукатися до панів у Брюсселі. З фактами не посперечаєшся. Скільки Україна зробила для миру на планеті, а що тепер планета зробить для України?

zloy-odessit

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Avatar

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

5 × 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh