Чому на вибори в Україні витрачаються такі шалені гроші?!

Невже в нашій країні немає більше хворих дітей, яким не вистачає грошей на лікування. Невже наші пенсіонери готові гідно зустріти старість? Невже в країні не залишилося сірих і убогих, яким потрібна матеріальна допомога від держави?! Невже Україна розрахувалася з усіма зовнішніми боргами? Коли Україна стала такою багатою країною, що 2,5 млрд. грн спокійно може витратити на перевибори президента?

Чому люди на майдані стояли безкоштовно за наше з вами світле майбутнє? Чому люди гинули і не просили грошей? Чому прості жителі без питань і винагороди приносили для майдану їжу та ліки?!

Чому люди з ЦВК не можуть витратити свій час і відпрацювати ці вибори на добровільних засадах? Чому люди не можуть подарувати своїй країні пару днів свого життя (а не всю решту!) І провести підрахунок голосів безкоштовно? Куди треба піти, до кого звернутися, кому запропонувати допомогу в проведення підрахунку голосів? Невже безкоштовно спостерігачі не можуть провести день на виборчих дільницях.

Невже то установа, яке друкує бюлетені, не може одного разу вийти на роботу і відпрацювати на добровільних засадах. Думаю витрати на матеріали складуть менше, ніж витрати на зарплату.

Поясніть, може я наївний романтик, але невже ми не в силах скоротити ці витрати? Хоча б на людському ресурсі? Не може кожен робити свою справу не за гроші, а за усвідомлення того, що за цим безкоштовним працею стоять виплачені пенсії, закуплене обладнання в лікарні, врятовані життя?

Невже нас ця революція не навчила нічому? Не навчила, що є цінності вищі, ніж гроші?

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

five × three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh