Авторські статті

Чому на вибори в Україні витрачаються такі шалені гроші?!

Невже в нашій країні немає більше хворих дітей, яким не вистачає грошей на лікування. Невже наші пенсіонери готові гідно зустріти старість? Невже в країні не залишилося сірих і убогих, яким потрібна матеріальна допомога від держави?! Невже Україна розрахувалася з усіма зовнішніми боргами? Коли Україна стала такою багатою країною, що 2,5 млрд. грн спокійно може витратити на перевибори президента?

Чому люди на майдані стояли безкоштовно за наше з вами світле майбутнє? Чому люди гинули і не просили грошей? Чому прості жителі без питань і винагороди приносили для майдану їжу та ліки?!

Чому люди з ЦВК не можуть витратити свій час і відпрацювати ці вибори на добровільних засадах? Чому люди не можуть подарувати своїй країні пару днів свого життя (а не всю решту!) І провести підрахунок голосів безкоштовно? Куди треба піти, до кого звернутися, кому запропонувати допомогу в проведення підрахунку голосів? Невже безкоштовно спостерігачі не можуть провести день на виборчих дільницях.

Невже то установа, яке друкує бюлетені, не може одного разу вийти на роботу і відпрацювати на добровільних засадах. Думаю витрати на матеріали складуть менше, ніж витрати на зарплату.

Поясніть, може я наївний романтик, але невже ми не в силах скоротити ці витрати? Хоча б на людському ресурсі? Не може кожен робити свою справу не за гроші, а за усвідомлення того, що за цим безкоштовним працею стоять виплачені пенсії, закуплене обладнання в лікарні, врятовані життя?

Невже нас ця революція не навчила нічому? Не навчила, що є цінності вищі, ніж гроші?

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.