Авторські статті

Чому мовчить весь світ, тоді, коли Росія нападає на Україну

Меморандум про гарантії безпеки у зв’язку з приєднанням України до Договору про нерозповсюдження ядерної зброї — міжнародна угода, укладена 5 грудня 1994 року між Україною, США, Росією та Великою Британією про неядерний статус України. Угода містить пункти, котрі надають Україні гарантії її суверенітету та безпеки.

Чому коли зараз найбільша небезпека для України і української цілістності мовчить весь світ? Чому не введуть війська ООН і НАТО?

У суботу Путін оголосив україні війну. Спочатку вранці самопроголошений глава Ради міністрів АР Крим Сергій Аксьонов звернувся до президента РФ Володимира Путіна про надання сприяння у забезпеченні миру і спокою на території Автономної Республіки Крим.

До речі, партія Аксьонова на виборах до Ради отримала лише 4% голосів і лише 3 депутатських крісла.

Путін відреагував блискавично, так само блискавично відреагували обидві палати підконтрольної йому Держдуми.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

6 коментарів

  1. Наверное потому, что в Европе тоже читают Ваш сайт. А в европе всегда настороженно относились к праворадикалам. Да и порядко вы после победы так и не навели. Саша Белый тому живой пример. А таких разбежавшихся по домам с оружием много. Ну как за таких вступаться, они же и в Европу потом прийдут бить в глаз прокурору в Женеве.

  2. какой же тупой народ в крыму и на востоке! Да не [гав-гав] вы нужны Украине? Отделяйтесь и поскорее, депрессивные районы, и отсосите у москалей!

    1. Ярик, тебя никто не держит, уезжай в Россию! Кстати, все так называемые политики России дома в Европе покупают, деньги в европейских банках хранят, детей в Европейских ВУЗах обучают, а ты Ярик езжай в Россию тебя там ждут, еще один раб!

  3. Потому что когда был майдан, то Россия не влазила суда, а вот майдан добился своего, и теперь юго восток будет добиваться своего, а так как майдан поддерживала Европа и США, то юго восток поддержит Россия…) спасибо…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.