Новини

Чому корисно займатись плаванням?

Під час плавання залучаються навіть глибокі м’язи, відбувається тренування системи дихання. Працює все тіло, активізується отримання кисню. Займатись цим видом спорту може майже кожен охочий, незалежно від віку, рівня фізичної підготовки. Якщо ви не вмієте плавати, тренування з професійним інструктором допоможуть швидко розв’язати таку проблему, позбавити від страху води. Щоб відвідувати басейн, регулярно отримувати позитивний заряд емоцій, потрібно лише ваше бажання.

Перераховувати всі позитивні моменти та користь плавання можна нескінченно. Результати занять помітні на фізичному та психоемоційному рівнях. Також плавання може стати приводом знайомства з новими друзями, розширення кола спілкування з людьми, що мають з вами спільні інтереси. В басейні можна не тільки займатись спортом, але й весело проводити час з рідними, дітьми. В оздоровчому центрі «Три Стихії» створений цілий комплекс з кількох басейнів, що працює кожного дня.

Основні переваги відвідування басейна

  1. Навантаження рівномірно розподіляється на всі групи м’язів. Тренується все тіло, внутрішні органи та системи. Користь водних процедур підтверджують лікарі, тому заняття з плавання часто є частиною терапевтичних програм.

  2. Універсальність плавання дозволяє займатись дітям та дорослим різного віку, вагітним, людям з обмеженими можливостями, різними видами захворювань. При цьому варто правильно визначити інтенсивність тренувань.

  3. Спосіб схуднення без дієт, тяжких навантажень. Втрата зайвих кілограмів відбувається поступово, тому після схуднення не залишається неестетичних розтяжок на шкірі. За статистикою при регулярному відвідуванні басейну та тренуваннях не менш ніж 3 рази на тиждень, можна схуднути на 1-3 кг.

  4. Можливість суттєвого покращення психічного стану після стресів, депресій, при безсонні, нервових зривах. Водні процедури знімають напруження, нівелюють емоційний дисбаланс.

  5. Проста техніка, що допомагає навчитись правильно дихати. Це позитивно впливає на стан системи дихання, підвищує опірність організму до респіраторних захворювань.

Абонемент в басейн для дорослих та дітей

В оздоровчому центрі «Три Стихії» запропоновані різні абонементи для дорослих, дітей, людей похилого віку. Ви можете подивитись актуальну інформацію на сайті або дізнатись все в адміністраторів. Абонементи є на цілий день, на ранковий час, є з обмеженнями за кількістю візитів, а є безлімітні. Що стосується басейнів — є великі, довжиною 25 м та 50 м. Також є три басейни для дітей з різною глибиною та температурою води.

Розібратись з тим, який саме басейн та абонемент вам підходять, не складно. Просто відвідайте оздоровчий центр у Львові у зручний для вас день.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.