Авторські статті

Чому армія не проводить масштабних операцій: у ЗСУ пояснили ситуацію на полі бою

Наразі Сили оборони України перебувають в активній обороні. І якщо настання путінської армії серйозно загальмувалося, то чи не час ВСУ готуватися до контрнаступу?

Як заявив у коментарі для 24 каналу голови Ради резервістів Сухопутних військ ЗСУ Іван Тимочко, великих операцій ЗСУ не проводять, бо кількісні показники живої сили окупаційної армії майже однакові з нашими. Все це можна побачити за статистикою знищених загарбників, яку публікує Генштаб.

Тимочко зазначив, що для українських воїнів не має значення, окупанти атакують п’ять разів і кожна група має по 10 російських солдатів, або армія РФ проводить один масований штурм, залучаючи дві-три роти в межах 300 загарбників. У двох випадках ЗСУ необхідно воювати та тримати оборону.

“Ворог намагається накопичувати і атакувати. Якщо і перебуваємо в активній обороні, все одно великих масштабних військових операцій Збройні Сили на даному етапі не проводять. Це пов’язано з багатьма факторами, але така ситуація на лінії фронту”, – пояснив військовий.

Він зазначив, що зменшення інтенсивності бойових дій може бути пов’язане з тим, що росіяни провели ротацію. Наразі вони намагаються вивчити ситуацію на лінії фронту та пристосуватися до нинішніх умов, враховуючи засоби поразки, які мають вони та ЗСУ. Тільки після цього російські загарбники намагатимуться проводити атаки.

Також менша кількість атак може бути пов’язана з військовою операцією легіону “Свобода Росії”, Російського добровольчого корпусу та Сибірського батальйону у Білгородській та Курській областях РФ, які кардинально змінили перебіг подій на цій території.

“З іншого боку, вони поводяться автономно. І задум у них інший, ніж ті події та цілі, які відбуваються за так званою класичною лінією фронту крайніх півроку”, – додав Тимочко.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України