ЄС|NATO

Чоловіки козли, і їм потрібен лише секс. А ви можете дати щось більше?

Я ніколи не міг зрозуміти деяких дівчат. Вони обзивають хлопців мужланами за відверті компліменти, а після, мовчки дістають з чохла кенон і фотографуються в ліфчику на витягнуту руку. Навпроти аватарки стоїть статус: “таке щастя дістанеться одному-єдиному, а решта витріть слюні”. Їх приходиться витирати від сміху з монітору.

А кому дістанетесь, я й так знаю. Ставлення хлопця до дівчини залежить від її зовнішнього вигляду і розміру мозгів, а не грудей. Ви бавитесь в крутих сучок з сигаретами в руках і кепках 228. Вульгарно намальовані, обтягнуті довжелезними шкіряними чоботами, що не слово то мат. Шмари.

 

Справжня дівоча краса загубилась десь в бидло-барах. Пафосно кричите, що чоловіки козли, і їм потрібен лише секс. А ви можете дати щось більше? Ви можете подарувати цікаве спілкування, весело проведений час, підтримку, ніжність…продовжувати?? Яке нахрен спілкування, коли книжки в житті не прочитали. Думаєте, що Венеція – це отой бар, де після 12 жива музика. Постите розумні цитати на стінах, але навіть не спроможні загуглити і дізнатись біографію автора.

Тому, коли хлопець зацікавлений лише вашим задом і грудьми, можливо, варто подивитись на себе? Та вам не до того. Біля вас реальні, на вашу думку, пацани. Вони чоткі, в чорному, прямо бандіти, серйозні, за ними, як за кам’яноюстіною. Хоча насправді, це запухлі червоні рожі з вічним перегаром, з якими ви сидите в пластикових барах.

І знаєте, мені вас абсолютно не жаль. Мені жаль ваших батьків, котрі в 90-ті метались по роботах, щоб вас виростити. І вони аж ніяк не хотіли, аби їхня дочка десь в 2 ночі “ликала” під столом бидлану, котрий попиває пиво з одноразового стаканчика.

© Паблік “Та ти не нервуйся”.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

10 коментарів

 1. Значить так!!! Автор цієї статті ти реально якесь бидло якщо ти такої думки про жінок! В давай вгадаю внаслідок чого це сталось! Ой тебе кинула дівчина або ще краще в тебе її немає в знаєш чому? Тому що ти такої думки про нас от коли будеш іншої тобі і попадатимуться інші! В на рахунок дівчат піжонів і пафосниць не заперечую є і такі шмари що йдеш по центрі дивишся і думаєш як тільки Земля таке носить так і хочеться втулити щоб рот хоча б закрила і ноги не роздвигала. Але це помилкове бачення що дівчата всі такі які ти описав! Я вже мовчу на рахунок вас хлопців рагулів інакше не скажеш вдягнув адідаси з базару і думаєш піпец він модний а насправді там нічого в голові немає лише в штанах стрибає щось! Хочете тільки сексу? Так ви хочете а що ви ще нам можете дати ? Це все що ти вище описав ти очікуєш від дівчат а зі своєї сторони що ти з цього робив? Нічого!! Ми не дури дівчата і якщо нормально з дівчиною поводитися не позволяти приниження в її сторону грубості і ТД то вона буде цінувати ! Але де це все? Тепер в нашому столітті дівчата бігають за хлопцями бо ті сцикуни більшість бояться підійти на вулиці познайомитися! Каже думав відшиє))))) смішно хлопці ! Очікуючи щось від нас починайте з себе і перша моя вам порада не будьте сциклом

 2. цілком згідна зі словами автора. Але хочу додати не всі ж дівчата такі?
  Є ще і хороші і добра дівчата. Просто ви їх не там шукаєте. Дорогий автор, як на мене ви переплутали дівчат із блядями. А бляді не дівчата їх думка анулюється.

 3. Ви знаэте, тут мабуть варто згадати народну говірку “яке їхало, такого здибало”….кожен вибирає оточення по собі. достойна дівчина знайде достойного чоловіка і навпаки. Навіщо грішити на всіх підряд? Хоча про окрему суспільну версту, таки влучно сказано.

 4. Так-так,дівчата-шмари….Зате мужчини у нас-просто ювелірні вироби,які бережливо оберігаються матусями,особливо заробітчанками,які “пашуть” в Європі,компенсуючи свою відсутність крутими машинами,купленими дипломами і необмеженістю в розходах своїх синочків.А золота молодь у відповідь зустрічає сонце в нічних клубах з пляшкою віскі, потім п”яна гасає за рулем, ніде не працює, мотивуючи свою незайнятість коронною фразою “А я не працюватиму за ту тисячу…”,хоча,реально,своєю працездатністю навіть тисячі гривень не вартують…У РАГСах щодня більше розлучень,ніж укладання шлюбів…У сім”ях чоловіки відіграють роль “домашніх улюбленців”-а як їх інакше назвеш,якщо вони не хочуть працювати,не хочуть забезпечувати сім”ю, не вміють закрутити лампочку в квартирі,не приділяють уваги дітям,тільки питають грошей на цигарки і пиво.

  Просто кожен має починати з себе, тільки з СЕБЕ!

 5. В цьому є доля правди, але чоловіки теж не вирізняються начитаністю, вихованістю і культурністю. І про них також можна сказати багато чого поганого: про мати, алкоголь, травку і т.д. Це загальна деградація суспільства…

 6. Знаєте,а що казати тоді дівчині,яка знайомиться з хлопцями і на питання,чи знаєш ти хто такий Марія Ремарк:звучить відповідь-крута актриса серіалів!кадрів”невиховані,морально убогі люди”вистачає і серед дівочої,так і серед чоловічої групи(

 7. Як не прикро,але все це правда(…дуже шкода,що наш світ котиться до такого!Але і хлопці, чоловіки вже не ті….

 8. Моєю першою реакцією на пост було обурення (і це цілком нормальна реакція дівчини) , але прочитавши статтю цілком погоджуюся з автором. Через таких дурьох, які соромлять поняття “дівчина” і “жінка” я й сама часто потрапляла в незручні ситуації. Дуже неприємно, коли незнайомець тебе автоматично сприймає за якусь тьолочку, і тільки після декількох “розумних” фраз і цитат з кримінального кодексу залишає в спокої зі стандартною прощальною фразою : “та пішла ти …”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.