Життя

Чоловікам, які не хочуть своїх дружин

Важливе послання!

Мужчинам, которые не хотят своих жён

Ось ви, пацани, ниєте: дружини у вас — не такі, не збуджують. Сплять в запраних футболках, нудні. Або навіть не в запраних, але все одне нудні.

А ви і раді: тепер у вас є повне, як вам здається, право хотіти інших баб без докорів совісті. Це ж дружини винні! Це вони не збуджують!

Все так, пацани, все так. Але є нюанс.

Щоб жінка зваблювала, вона повинна хотіти зваблювати. Чи є ви для своїх жінок сексуальним натхненням? Все робите для цього? Впевнені?

Скільки годин ви готові возитися з новою електронною іграшкою? Скільки часу ви готові витратити на вивчення пристрою смартфона? Вашого дорогоцінного часу, який буде належати виключно йому і тільки йому? Час, коли ні на що інше ви не будете відволікатися, ні про що іншому не будете думати?

Впевнена, що багато.

Ви без проблем викроїте дві години на новий гаджет. А на дружину?

Колі ви останнім часом присвятили цілих дві години дружині, цілком і безроздільно займаючись нею, а не просто включивши її в свою програму розваг?

Ні, не раз сходили в ресторан або на екскурсію з’їздили і розділили враження. Я — не про це.

Коли в останній раз дружина була вашим враженням? Коли ви в останній раз, не відриваючись, дивилися їй в очі і вивчали її тіло? Та ніколи.

За всі роки вашої любові ви не просиділи і 15 хвилин, розглядаючи очі власної дружини. Смартфон роздивлялися, а очі дружини — немає.

Ви коли дивували дружину в ліжку і дивували взагалі?

Дружини вас, сексуально убогих, шкодують: симулюють якісь там оргазми, щоб не поранити вашу самооцінку.

А що ви даєте дружинам натомість? На що ви надихаєте, крім претензій?

Знаєте, що, пацани? Коли-небудь вашу «нудну» дружину надихне інший мужик, який буде брати її за руку і дивитися їй в очі, нехай і вішаючи брехливу локшину на її спраглі за ласки вуха .

І ось тоді вона схудне і одягне шовкові труселі. Тільки знімати їх будете вже не ви. Ну, або не тільки ви.

І я дуже сподіваюся, що так воно і буде, тому що жінку не можна ігнорувати і відсувати на другий, а то й тридцять другий план свого життя. Жінка винна бути обласкана. Не робиш ти? Зробить хтось інший, а ти будеш відчувати себе несправедливо скривдженим і пиляти в кутку роги.

А життя-то справедливе, і твої роги — це те, до чого ти лошара нечуйний, довго і наполегливо йшов.

Пацани, давайте чесно: коли в останній раз ваша жінка була у фокусі вашої уваги? Що ви в цей момент робили?

Дівки, а ви відчуваєте, що ваші чоловіки готові зливати свою енергію куди завгодно, тільки не на вас? На що вас це штовхає?

Автор — Олена Міро

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України