Авторські статтіНовини з Австрії

Голові австрійського МЗС може дорого обійтися запрошення Путіна на весілля

Як раніше повідомлялося, Президент Російської Федерації Володимир Путін має намір скористатися запрошенням голови міністерства закордонних справ Австрії Карін Кнайсль відвідати весілля. Візит першого особини Росії в Австрії відбудеться у суботу 18 серпня.

Запросила Путіна на своє одруження Кнайсль схоже нажила собі ворогів не тільки серед європейських політиків, але й у себе на батьківщині. Деякі австрійські політики закликають вже зараз піти главу австрійського МЗС у відставку або пропонують змістити її з посади з волі Президента Австрії Олександра Ван дер Беллена. Одним із них не Мішель Реймон, що представляє Австрію в Європарламенті.

Політик опублікувала кілька постів в Twitter, присвячених цій темі. За її словами, коаліційний уряд Австрії сприймається як рука Кремля в Євросоюзі і негативно впливає на репутацію країни. «Міністр закордонних справ несе відповідальність за те, що відбувається і повинна негайно піти у відставку, щоб запобігти ще більший збиток для Австрії. Якщо вона цього не зробить добровільно, то Федеральний канцлер повинен запропонувати Федеральному президентові звільнити її прямо сьогодні», — пише Мішель Реймон. «Карін Кнайсль є міністром закордонних справ Австрійської Республіки, яка головує в Раді Європи. Володимир Путін є найбільш агресивним супротивником зовнішньої політики Європейського союзу і абсолютно неприпустимо його присутність на приватному бенкеті», — намагається аргументувати свою позицію Реймон.

Свою негативну думку про запрошення Путіна на весілля Кнайсль висловили і «Зелені». Їх представник Бруно Россман поставивши під сумнів роль Австрії як об єктивного посередника на міжнародній арені, якщо між міністром закордонних справ Австрії та президентом Росії є очевидна тісний зв’язок і конфлікт інтересів. Саме ж перебування Путіна в Австрії, забезпечення його безпеки на території Австрії, на думку політика, ляже на плечі платників податків. Россман, нагадав, що червневий візит Путіна до Відня обійшовся скарбниці в 423 тисячі євро.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України