Чохол потрібен для того, щоб телефон прослужив Вам якомога довше і при цьому виглядав так, ніби його тільки що купили. Залежно від моделі, чохли різною мірою захищають гаджети від сколів, подряпин, пилу і навіть води.
Моделей багато, але всі їх можна умовно розділити на спеціальні (під конкретну модель) і універсальні, які використовуються з різними смартфонами. Інтернет магазин http://zorrov.com/ пропонує своїм клієнтам чохли на смартфони різного типу. В що саме цікаво, в розділі Печать на чехлах для смартфонов ви можете замовити друк для чохла свого смартфону, що придасть йому індивідуальність.
Матеріали і їх особливості:
Шкіряні – довговічні, надійні і дуже респектабельні. Пластичні і приємні на дотик;
Пластикові – легкі, гнучкі, з високими захисними властивостями, довговічні. Цей матеріал дає можливість створювати чохли самих різних форм і розмірів;
Силіконові, гелеві – еластичні, відмінно гасять удар при падінні, практично не додають телефону обсяг і вага. Мінус – іноді може нещільно сидіти на корпусі телефону і зісковзувати, розтягуватися і рватися при необережному поводженні;
Металеві – надійні та естетичні. Вони служать дуже довго, але відчутно додають вагу апарату, та й ціна на них досить висока;
Дерев’яні – для шанувальників еко-матеріалів. Вони міцні, легкі та оригінально виглядають;
Тканинні – дешеві і легкі. Вони навряд чи вбережуть апарат від поломки при падінні, але з захистом від подряпин цілком справляються.
Різноманіття фактур і забарвлень тканини дозволяють створити шедевр, навіть своїми руками. Сюди ж можна віднести в’язані чохли.
Види чохлів
З матеріалами розібралися. Тепер розглянемо основні види чохлів:
Накладка, кришка;
Бампер;
Обкладинка, книжка, фліп;
Футляр, кишеня;
Кобура;
Спортивний;
Екстремальний.
Накладка
Один з найпопулярніших – чохол-накладка. Він являє собою кришку, яка надівається на задню частину телефону, охоплюючи і бічні панелі. Таким чином, гаджет захищений практично зі всіх сторін. Кришки випускаються в різних колірних варіантах і з різних матеріалів. Так як екран залишається відкритим, краще використовувати з захисною плівкою.
Накладка може бути як об’ємної і щільною, так і неймовірно тонкою. Наприклад, товщина силіконової накладки Ultra Thin для iPhone 6 всього 0,3 мм!
Є накладки з секретом. Якщо Вас не влаштовує ємність акумулятора телефону, можна купити чохол-акумулятор, який продовжить автономну роботу гаджета.
А в Jisoncase для iPhone є внутрішнє відділення для пластикової картки – практично шпигунські схованки.
Бампер – такий варіант підійде тим, хто хоче лише злегка прикрасити улюблений гаджет і захистити найбільш вразливі місця, не перекриваючи оригінальний дизайн. Бампер вбереже корпус телефону від деформації при падінні, а бічні панелі – від подряпин. Для кращого захисту рекомендується наклеювати на передню і задню панелі захисну плівку.
Бампери з силікону самі по собі добре гасять удар, а у металевих є м’який внутрішній шар. У поєднанні з жорстким корпусом, виходить дуже надійна захист. Бампери підходять не для всіх пристроїв, а тільки для телефонів з прямими краями (наприклад, бампера для iPhone 6).
Книжка, обкладинка, фліп
Це один з найбільш надійних варіантів. У такому чохлі телефон повністю закритий: задня і бічні панелі фіксуються в жорсткій основі, а екран закривається кришкою. Залежно від способу відкривання/ закривання кришки, поділяються на:
– Книжки – відкривається збоку, як книга. За посиланням — книжки для iPhone 6;
– Фліпи – відкривається знизу. За посиланням — фліпи для iPhone 6.
У деяких моделях передбачені відділення під картки або гроші. А для великих смартфонів будуть актуальні книжки з кришкою-підставкою, як більшість чохлів для Samsung Galaxy Note 4.
Чохол-футляр
Чохол, який нагадує книжку, але кріпиться на поясі. З одного боку, телефон завжди під рукою і складно втратити, з іншого – може заважати при русі.
Спортивний
Спортивні моделі створені для максимального комфорту власника при заняттях спортом, якщо він використовує телефон як плеєр або просто не хоче пропустити важливий дзвінок. Спортивний чохол повинен фіксуватися, наприклад, на біцепсі і не заважати активних дій. Вологостійкість і надійна фіксація телефону – ось ще ознаки такої моделі.
Екстремальний
Назва говорить сама за себе – в такому чохлі смартфон повинен мати максимальний захист від води, бруду, снігу і жорстких ударів. Конструкція найчастіше являє собою глухий кейс, в який поміщається апарат. Приклади таких чохлів — Otterbox Armor, Griffin Survivor, Lunatik Taktik Extreme та інші протиударні чохли для iPhone 6.
Яким не повинен бути чохол для телефону
Серед усього різноманіття моделей зустрічаються і такі, які потрібно відразу відправляти на смітник, щоб не бентежити чесного споживача. Отже, ось ознаки, за якими можна визначити поганий чохол:
– Кнопки і роз’єми смартфона не збігаються з отворами в чохлі під них. Щоб не придбати такий чохол, обов’язково приміряйте його перед купівлею;
– Чохол затискає екран. Це проблема деяких кришок на задню панель, які за рахунок дуже щільних країв тиснуть на екран;
– Погано тримається на апараті. Така проблема зазвичай зустрічається у гумових накладок. Коли тонкі і надмірно м’які гумові краю сповзають з бічних панелей при будь-якому зручному випадку, комфорту у використанні це не додає;
– Неякісні матеріали та друк. Якщо виробник заощадив на матеріалах, то такий продукт буде дешевше, але швидко втратить зовнішній вигляд.
Тільки якісні чохли на сайті http://zorrov.com/ допоможуть вашому телефону довше і надійніше працювати!
Отже, щоб купити оптимальний чохол, варто визначитися з тим, наскільки серйозні захисні функції Вам потрібні. Для одних людей підійдуть моделі з мінімальним захистом, але яскравим дизайном і незвичайною формою. А для кого-то на першому місці стоїть повна безпека гаджета.