ЄС|NATO

Члени виборчкому 59 округу фальсифікували протоколи прямо в Дніпропетровській ОДА

   Перший заступник глави СБУ Василь Грицак у відповідь на запит члена ЦВК Олександра Шелестова пише, що в ніч на 31 жовтня 9 з 13 членів комісії самовільно, без погодження з ЦВК, залишили приміщення комісії та поїхали в супроводі бійців 37 батальйону територіальної оборони НД України в Дніпропетровськ . При цьому, з собою вони забрали всю документацію і печатку комісії.

Хочу звернути увагу, що підписів 9 членів ОВК достатньо, щоб підписати будь-який документ. Члени ОВК провели весь день в Дніпропетровській ОДА, щоб сфальсифікувати результати виборів в окрузі та узгодити їх із замовником – головою Дніпропетровської ОДА Ігорем Коломойським. А саме Коломойського представляє програв в цьому окрузі зам.командіра батальйону «Дніпро-2» Валентин Манько. 59 окружком припинив роботу, коли було підраховано понад 80% голосів в окрузі і стало очевидно, що перемогу тут здобув самовисуванець мер Курахово Сергій Сажко. Ми вимагаємо від Генпрокуратури та СБУ притягнути до кримінальної відповідальності організаторів фальсифікації в окрузі, їх пособників, а також керівництво Дніпропетровської облдержадміністрації.

Це безпрецедентний випадок в історії України, коли фальсифікація результатів виборів відбувалася прямо в будівлі обласної державної адміністрації. Вимагаємо негайно відновити роботу 59 окружкому і відновити чесні і справедливі результати виборів.

Джерело:novosti-o

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України