Авторські статтіЗдоров'яСпорт

Чистимо суглоби… звичайним рисом!

Немає напевно сьогодні такої людини, яка не відчувала б на собі біль або незручності, пов’язані з відкладеннями солей на суглобах і хребті. Є дуже багато різних методів, для того, щоб розчинити солі.

Один з найкращих способів, це очищення суглобів рисом. Варений рис володіє здатністю «витягати» солі відклалися в суглобах, при цьому, чим довше рис замочений у води, тім краще його вплив.

  • У півлітрову банку засипають дві столові ложки рису, заливають і надавати на добу.
  • На наступний день цей рис у першій банці, промивають, знову заливають свіжою водою. Беруть одному банку і теж засипають туди дві ложки промитого рису і заливають водою.
  • Так повторюють протягом п’яти днів поки кількість баночок з рисом не стане дорівнювати п’яти, не забуваючи міняти кожен день воду в них.
  • На шостий день рис з першої баночки варять до отримання рідкої каші, їдять без хліба і солі.
  • В баночку знову засипають дві ложки рису і знову замочують.
  • Після прийому каші, протягом чотирьох годин нічого не пити і не їсти, щоб рис у цей час витягав шлаки.

Тривалість лікування 40 днів.

Таку рисову дієту для очищення суглобів від солей необхідно влаштовувати один раз в рік. Наприклад, це зручно робити під час великого посту, на початку весни. Але в який би час року ви її не провели, результат буде чудовий.

Чистим суставы… обычным рисом!

Примітка

1. При тривалому замочуванні з рису виходить крохмаль (вуглевод), таким чином, із зерен рису виходить прекрасний сорбент. У зернах рису міститься клітковина з хорошою адсорбційною (поглинаючою) поверхнею, беручи до уваги все це, для чищення організму дуже добре застосовувати нешліфований довгастий рис.

2. Так як заготовлений таким способом рис дуже добре вбирає у собі солі нашого організму і виводить їх, то прийміть до відома, що виводяться не тільки солі, але і солі калію, який необхідний для нормального функціонування організму.

З цієї причини під час рисової чищення організму, необхідно споживати продукти з великим вмістом калію (курага, родзинки, інжир, печена картопля – тільки молода). Також можна вживати пшоняну кашу.

Перш ніж приготувати кашу, пшоно треба прожарити без зміни кольору, після цього зварити. Вживання таким способом звареної каші дуже добре поповнює організм калієм, що виводиться рисом.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України