Життя

Чим вище IQ, тим краще поцілунки

Звичайно, в рідкісний і короткий період телевізійного статевого збудження ми прощаємо все чарівним сідницям, навіть їх головки, їх пісеньки і всілякі стегенця.

Чем выше IQ, тем лучше поцелуи

Звичайно,в рідкісний і короткий період телевізійного статевого збудження ми прощаємо все чарівним сідницям, навіть їх головки, їх пісеньки і всілякі стегенця. Вони правильно квапляться. У тридцять років залишаться тільки ноги, в сорок — очі. У п’ятдесят спливуть автори окремих жіночих детективів, у шістдесят зникнуть всі.

Михайло Жванецький

Ви що, серйозно?! «Жінки дорвалися. І отупіли.»? Це ж явна, ну скажімо, неправда. Так повна хрень. Навіть статистично.

Якщо на поверхні плавають тупі “тьолки”, це не означає, що розумні жінки в меншості. Так, на всіх стовпах, обкладинках, телеканалах, соцмережах — засилля чарівних яких дурочок і жах яких дуреп. Їх губи, груди, їх феєрична вселенська бузовська дурість, їх скандальні заяви на будь-які теми, їх ідеї космічного масштабу і космічної ж тупості… Все це пре назовні, виливається, прикрашає себе в яскраві фарби, рекламує, продає, просуває, волає! І тому так помітно. Тому що воно ЗОВНІШНЄ. Цим жінкам більше нічого запропонувати світові і доводитися працювати з тим, що є, а саме з дупами. Качати, збільшувати, зменшувати, збільшувати, піднімати і опускати. Цілодобово. Вони звели це культ, але це культ тільки для них самих і таких же безмозких курей по всьому світу.

Кілька років поспіль я ходжу на дві-три лекції на тиждень. Робота така. І завжди, хто б не виступав – історик, вчений, біолог, Дмитро Биков, в залі на 150 або 450 чоловік – завжди, переважна більшість слухачів – це жінки. Сидять, слухають про Хатшепсут, про Мандельштама, про досягнення в генетиці, записують, питання, які задають — розумні вже як мінімум. Питання, які говорять про те, що їм не просто цікаво, про що гумілевський «Заблудлий трамвай», але їх це хвилює! Чоловік, що перепостив «Культ жіночої дурості», а вас це хвилює?

Тим, хто планує, рекламує, продає культурні та інтелектуальні заходи, добре відомо: цільова аудиторія – жіноча стать. Озирніться, якщо ви там буваєте: в театрах — жінки, на лекціях — жінки (у тому числі і за кафедрами), в залах консерваторій, мовних курсах, на зустрічах з письменниками, в чергах в музеї, на семінарах (і аж ніяк не тільки по мінету) – ба-биі! Одні баби.

Ким в цих аудиторіях представлені  чоловіки? Трьома інтелігентними старичками, молоденьким хлопцем на першому  побаченні і одним винним чоловіком, якого дружина притягла з допомогою шантажу і підкупу і який засинає в перші 10 хвилин.

Покупниці книг, як паперових, так і електронних – теж жінки.

При тому, що вони орють, втомлюються на роботі, вони весь час хочуть чогось ще! Нематеріального. Хочуть у чомусь нарешті розібратися, щось зрозуміти, почиститися від фігні, що прилетіла з інформаційного простору і налипла на мозок, надолужити те, на що не було часу, поки діти не підросли. Вони розповідають дітям і онукам про хороше, показують їм чорно-білі фільми, читають їм вголос…

Наталія Басовська, побачивши повний зал , іноді здивовано і радісно каже на початку лекції: «На дворі дощ, у країні – криза, а їм Ізабеллу Кастильскую подавай!» І правда – ввечері, після роботи, їдуть, слухають.

Чем выше IQ, тем лучше поцелуи

До речі, і на публічні консультації психолога Лабковского, головний постулат якого «Не треба розбиратися з чоловіками і дітьми – розбирайтеся з собою» — теж майже одні жінки ходять. Їм правда важливо покращити щось у СОБІ, виявити, що заважає реалізуватися, зітхнути на повні груди, радіти життю. Вони хвилюються, що можуть нашкодити своїм дітям, що через неврози і комплекси проживуть нудне життя, наповнене хіба що тривогою … І не хочуть так. Хочуть рости і змінюватися.

І абсолютно зрозуміло, чому армія розумних жінок з багатим, але глибоким внутрішнім світом знаходиться як би в підпіллі. Внутрішній світ і внутрішній, яким не прикрасиш обкладинку журналу StarHit.

Розумні жінки не торгують собою, своїми думками, почуттями і своїм особистим життям. І не витрачають час на те, щоб щось довести фейсбуку. Тому вони не на виду. Вони не соромляться рекламувати себе, їм це не потрібно. У них не так багато часу, вони вбудовані в абсолютно інші системи і реалізуються себе в них: творчість, сім’я, саморозвиток, спілкування… І це спілкування передбачає в тому числі і поради один одному – що почитати з нового і старого, що подивитися («Як? Ти не бачила «Суничну галявину»?), і в цих колах всі знають, що К’єркегор – це не назва вулкана. А рекомендації по поліпшенню пам’яті, розвитку уваги і запам”ятовування іноземних слів – звична річ.

Розумним жінкам є чим зайнятися крім сэлфи. Їм цікаво з самими собою, у них свій космос в голові. І секс там же. З ними є про що трахатись! Але при цьому вони хвилюються, що помруть, не перечитавши всіх книжок, не встигнуть оббігти всіх виставок, вони витрачають не на п’яті босоніжки, а на поїздку в Верону, щоб приїхати і помилуватися на оригінал улюбленої статуї. Постояти поруч.

Губи і дупи у них, звичайно, не такі здоровенні, як у інстаграммах з мільйонами передплатників, зате зі смаком і почуттям міри тут все в порядку. Шанель сказала: «У 20 років у вас обличчя, яке дала вам природа; у 30 років у вас особа, яке виліпило вам життя; а в 50 у вас обличчя, якого ви заслуговуєте». А заслуговують розумні — гарних світлих облич, цілком, до речі, доглянутих.

І звичайно, розумних жінок не видно – їх не так багато на ТБ і в глянці, як і чоловіків, які на них одружені. Але, як вже давно написала Божена Ринська, і в світі гламуру «На зміну німфам знову прийшли духовно багаті діви».

Ні про який культ жіночої дурості не може бути й мови. Дурних завжди було до фіга, просто тепер у них є айфони і інтернет – і з одного боку, і з іншого боку — і у зірок, і у їх шанувальників. І щоб прогриміти, потрібно продавати не інтелект і не тонку душевну організацію, а готовність вбудовувати імпланти в сиськи або слово «секс» у заголовки.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України