Чим вище IQ, тим краще поцілунки

Звичайно, в рідкісний і короткий період телевізійного статевого збудження ми прощаємо все чарівним сідницям, навіть їх головки, їх пісеньки і всілякі стегенця.

Звичайно,в рідкісний і короткий період телевізійного статевого збудження ми прощаємо все чарівним сідницям, навіть їх головки, їх пісеньки і всілякі стегенця. Вони правильно квапляться. У тридцять років залишаться тільки ноги, в сорок — очі. У п’ятдесят спливуть автори окремих жіночих детективів, у шістдесят зникнуть всі.

Михайло Жванецький

Ви що, серйозно?! «Жінки дорвалися. І отупіли.»? Це ж явна, ну скажімо, неправда. Так повна хрень. Навіть статистично.

Якщо на поверхні плавають тупі “тьолки”, це не означає, що розумні жінки в меншості. Так, на всіх стовпах, обкладинках, телеканалах, соцмережах — засилля чарівних яких дурочок і жах яких дуреп. Їх губи, груди, їх феєрична вселенська бузовська дурість, їх скандальні заяви на будь-які теми, їх ідеї космічного масштабу і космічної ж тупості… Все це пре назовні, виливається, прикрашає себе в яскраві фарби, рекламує, продає, просуває, волає! І тому так помітно. Тому що воно ЗОВНІШНЄ. Цим жінкам більше нічого запропонувати світові і доводитися працювати з тим, що є, а саме з дупами. Качати, збільшувати, зменшувати, збільшувати, піднімати і опускати. Цілодобово. Вони звели це культ, але це культ тільки для них самих і таких же безмозких курей по всьому світу.

Кілька років поспіль я ходжу на дві-три лекції на тиждень. Робота така. І завжди, хто б не виступав – історик, вчений, біолог, Дмитро Биков, в залі на 150 або 450 чоловік – завжди, переважна більшість слухачів – це жінки. Сидять, слухають про Хатшепсут, про Мандельштама, про досягнення в генетиці, записують, питання, які задають — розумні вже як мінімум. Питання, які говорять про те, що їм не просто цікаво, про що гумілевський «Заблудлий трамвай», але їх це хвилює! Чоловік, що перепостив «Культ жіночої дурості», а вас це хвилює?

Тим, хто планує, рекламує, продає культурні та інтелектуальні заходи, добре відомо: цільова аудиторія – жіноча стать. Озирніться, якщо ви там буваєте: в театрах — жінки, на лекціях — жінки (у тому числі і за кафедрами), в залах консерваторій, мовних курсах, на зустрічах з письменниками, в чергах в музеї, на семінарах (і аж ніяк не тільки по мінету) – ба-биі! Одні баби.

Ким в цих аудиторіях представлені  чоловіки? Трьома інтелігентними старичками, молоденьким хлопцем на першому  побаченні і одним винним чоловіком, якого дружина притягла з допомогою шантажу і підкупу і який засинає в перші 10 хвилин.

Покупниці книг, як паперових, так і електронних – теж жінки.

При тому, що вони орють, втомлюються на роботі, вони весь час хочуть чогось ще! Нематеріального. Хочуть у чомусь нарешті розібратися, щось зрозуміти, почиститися від фігні, що прилетіла з інформаційного простору і налипла на мозок, надолужити те, на що не було часу, поки діти не підросли. Вони розповідають дітям і онукам про хороше, показують їм чорно-білі фільми, читають їм вголос…

Наталія Басовська, побачивши повний зал , іноді здивовано і радісно каже на початку лекції: «На дворі дощ, у країні – криза, а їм Ізабеллу Кастильскую подавай!» І правда – ввечері, після роботи, їдуть, слухають.

Чем выше IQ, тем лучше поцелуи

До речі, і на публічні консультації психолога Лабковского, головний постулат якого «Не треба розбиратися з чоловіками і дітьми – розбирайтеся з собою» — теж майже одні жінки ходять. Їм правда важливо покращити щось у СОБІ, виявити, що заважає реалізуватися, зітхнути на повні груди, радіти життю. Вони хвилюються, що можуть нашкодити своїм дітям, що через неврози і комплекси проживуть нудне життя, наповнене хіба що тривогою … І не хочуть так. Хочуть рости і змінюватися.

І абсолютно зрозуміло, чому армія розумних жінок з багатим, але глибоким внутрішнім світом знаходиться як би в підпіллі. Внутрішній світ і внутрішній, яким не прикрасиш обкладинку журналу StarHit.

Розумні жінки не торгують собою, своїми думками, почуттями і своїм особистим життям. І не витрачають час на те, щоб щось довести фейсбуку. Тому вони не на виду. Вони не соромляться рекламувати себе, їм це не потрібно. У них не так багато часу, вони вбудовані в абсолютно інші системи і реалізуються себе в них: творчість, сім’я, саморозвиток, спілкування… І це спілкування передбачає в тому числі і поради один одному – що почитати з нового і старого, що подивитися («Як? Ти не бачила «Суничну галявину»?), і в цих колах всі знають, що К’єркегор – це не назва вулкана. А рекомендації по поліпшенню пам’яті, розвитку уваги і запам”ятовування іноземних слів – звична річ.

Розумним жінкам є чим зайнятися крім сэлфи. Їм цікаво з самими собою, у них свій космос в голові. І секс там же. З ними є про що трахатись! Але при цьому вони хвилюються, що помруть, не перечитавши всіх книжок, не встигнуть оббігти всіх виставок, вони витрачають не на п’яті босоніжки, а на поїздку в Верону, щоб приїхати і помилуватися на оригінал улюбленої статуї. Постояти поруч.

Губи і дупи у них, звичайно, не такі здоровенні, як у інстаграммах з мільйонами передплатників, зате зі смаком і почуттям міри тут все в порядку. Шанель сказала: «У 20 років у вас обличчя, яке дала вам природа; у 30 років у вас особа, яке виліпило вам життя; а в 50 у вас обличчя, якого ви заслуговуєте». А заслуговують розумні — гарних світлих облич, цілком, до речі, доглянутих.

І звичайно, розумних жінок не видно – їх не так багато на ТБ і в глянці, як і чоловіків, які на них одружені. Але, як вже давно написала Божена Ринська, і в світі гламуру «На зміну німфам знову прийшли духовно багаті діви».

Ні про який культ жіночої дурості не може бути й мови. Дурних завжди було до фіга, просто тепер у них є айфони і інтернет – і з одного боку, і з іншого боку — і у зірок, і у їх шанувальників. І щоб прогриміти, потрібно продавати не інтелект і не тонку душевну організацію, а готовність вбудовувати імпланти в сиськи або слово «секс» у заголовки.

 

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

15 − three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh