Життя

Чим сильніше внутрішній стрижень Жінки, тим їй важче знайти «свого» Чоловіка

Причина не в Жінці, а в нашій даності, коли у важких умовах, обумовлених історією, Жінки все більше і більше ставали сильніше за Чоловіків

Вибір Чоловіка, який поруч з нею, можна позаздрити. Але Їй важливо не поставити якомога швидше штамп у паспорті, а знайте свого Переможця. Такі Жінки створені для переможців. Їм некомфортно з Чоловіками слабкіше себе, а з Чоловіками без мети їм навіть говорити не про що. І важливо не знизити планку і штучно бути слабкою — цей номер не пройде — силу не сховаєш, а віддаючи шану своїй силі шукати свого Переможця.

Причина не в Жінці, а в нашій даності, коли у важких умовах, обумовлених історією, Жінки все більше і більше ставали сильніші за Чоловіків. Якщо подивитися на країни з більш сприятливим економічним «кліматом», то в Швейцарії, Німеччині і Америці є чітке усвідомлення, що сім’ї створюються після 40 років.

І судячи з того, як там живуть люди, напевно, в цьому є сенс. Не беру до уваги Іспанію зі зрозумілих причин, але для прикладу обставина цікава — до 30 років до людей ставляться як до дітей, це вважається дитячим віком, коли можна в 30 тільки йти і закінчувати школу, а до цього часу шукати собі, насолоджуватися життям, особливо не заглиблюючись у проблеми і завдання «дорослого» світу.

У нас немає таких умов, щоб до 30 сидіти і нічого не робити, ми весь час «повинні». І якщо жінка до 35, та що там — вже після 25, не вийшла заміж, її питають: «Щоб не ходити навколо, скажи відразу: який у тебе скелет у шафі?» Суспільство не сприймає жінок-одиначок, випускаючи з уваги те, що саме і штовхає їх бути ще більш сильними, при цьому Чоловіків відповідних набагато менше.

Вона не зможе підкоритися просто так, Вона не схиле голову перед ким попало.

Тільки Переможець може проявити Її природнє бажання здатися, поступитися, бути підлеглою, відчувати себе поряд з Ним Жінкою. Діка внутрішня Жінка, яка природна, стихійна, необузданна, яка не має масок і ролей, а має в собі лише чистий голосний поклик, оглушливий пронизливий рев покличу Чоловіка, яка жива від початку світу, мріє і прагне бути підкореною, але це під силу тільки Обраним.

Це все до того, що вистачить переживати з цього приводу. І досить ховати свою силу під натягнутою маскою слабкої Жінки — сила прорветься в самий несподіваний момент, сила зітре в порошок слабкого Чоловіка, якщо він буде поруч.

Це гора, яка нерухома. Це даність, яку ніколи і нікому не під силу змінити. Це Жінка — Цариця, Жінка, створена для Королів, чия енергія сильніше ядерної, і цю силу треба зуміти винести! Це Жінка, яка садити Чоловіка на трон, викуваний своєю силою. Вона створена для перемог свого Чоловіка, вона веде Його шляхом великих героїв всіх часів, тому що не знає іншого шляху, і якщо він не здатний бути титаном або велетнем, він не витримає і півдорозі…

Ні, вона не жорстока: на кожному повороті вона буде поруч, при кожному падінні вона «залиже» рані, вона віддасть життя, якщо знадобиться, вона віддасть всю себе… тільки ГІДНОГО, того, хто здатний вмістити всю її силу і йти тільки вперед з гордо піднятим прапором, поки не стане тим, ким йому судилося по природі — ЦАРЕМ і не придбає все належно йому ВЕЛИЧ.

І Він буде знати, як Йому пощастило зустріти таку Жінку, який дар вклав в його долоні Боги, доручивши Йому Ту, яка здатна, Ту, якої достатня, Ту, яка живити цілком.

Він буде сильним, якщо Вона буде поруч.

І марно намагатися «натягнути» це ковдру на тих Чоловіків, які для цього не створені, марно розтрачувати себе, ховатися під маскою слабкості, щоб відповідати, смиренно терплячи і беручи небажання рухатися вперед до сліпучим перемог – їм це не потрібно, далі того, де вони зараз, вони і пройдуть, а, якщо, не дай Бог, зроблять кілька кроків, то зламають собі спину, і в результаті виявиться два нереалізованих людини, які могли б бути щасливі… окремо…

Адже і у не настільки сильних Чоловіків є шлях свого розвитку, просто їм потрібно пройти, щоб коли-небудь, можливо, вже в наступному житті, зустріти Ту, яка зробить його Переможцем, коли вони самі будуть до цього готові.

А зараз, все, про що мріє Сила, щоб її помітили і не слабший, вона мріє знайте свого Переможця, свого Царя.

Сильній Жінці є чим пишатися. Та сила, яку вона зростила в собі, обов’язково знайде того, хто теж не зможе з іншого: чим сильніше Чоловік, тім більше сили в нього потрібно вкласти, тім сильніше Жінка винна бути поруч з ним.

Тому якщо це про Вас (а швидше за все, так і є!) не ховайте тієї скарб, який носите, не расстрачивайте даремно — туди, де ніколи воно не зможе бути застосовано, ні оцінено по достоїнству, не намагайтеся вберегти його від очей, нехай воно сліпуче сяє всіма своїми гранями, сигналізує про силу Власниці, щоб Він побачив його таким, як є. Йому не потрібні ігри в удавання, він йде за Вашою силою, і чим її більше, тим йому радісніше, тім Він окрыленнее і вдячніший.

Ніколи не погоджуйтеся на менше: поруч з Царицею можуть бути тільки Царі. І нехай створюється як можна більше царств, як можна більше сильних здорових спілок, в яких «разом» і «назавжди» — не просто слова, а необхідні умови життя і спільного розвитку – як «дихати».

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України