Життя

Чим більше віддаєте жінці, тим більше отримуєте від життя

Як жінці підняти настрій і наповнити її силами і енергією.

Чем больше отдаете женщине, тем больше получаете от жизни

Якщо чоловік любить своє становище поруч з жінкою, то жінка любить, перш за все, відчувати себе єдиною, потрібною і НЕОБХІДНОЮ в житті чоловіка. Жінка хоче відчувати, що вона як повітря для вас, як вода в пустелі… Їй важливо відчувати вашу любов.

Прості слова: «я так скучив за тобою, я думав про тебе цілий день, ти найважливіша людина для мене в моєму житті, не знаю, щоб я без тебе робив, ти мене надихаєш, з тобою у мене виростають крила, я відчуваю життя поруч з тобою, ти наповнюєш мене такою енергією і силою», — здатні підняти жінці настрій і наповнити її силами і енергією.

1. Правильно любити жінку – це перш за все дбати про ЇЇ внутрішній стан, самопочуття і настрій.

Якщо жінка ображена на Вас, зла, то повірте її негативні вібрації будуть створювати ВАШУ реальність. Іноді чоловіки дивуються і чому ці справи перестали йти. Озирніться навколо, скількох жінок ви образили?

Успішний чоловік – це насамперед чоловік який розуміє, що його успіх залежить від дружини, жінки, яка поруч з ним, а значить дружину потрібно берегти від її негативних думок і емоцій. Ваша жінка – це банк з вашими вкладеннями — чим більше вкладень  дасте їй, тим більше отримаєте від життя. Правильно любити – це просто ЛЮБИТИ жінку, намагатися зблизитися з нею душею, пізнати її внутрішній світ.

Жінка хоче відчувати поруч із собою вічно закоханого в неї чоловіка. Іноді чоловік щиро не розуміє, що не вистачає жінці, ну що їй ще треба — будинок є, гроші начебто є, можна відпочити десь, а вона знову всім незадоволена.

Жінці від чоловіка не вистачає тільки любові. Вона повинна відчувати любов. Чоловік може любити жінку, але важливо, щоб жінка ЦЕ ВІДЧУВАЛА і у кожного є свої “пунктики” на цей рахунок. Як правило, жінки говорять про це, чоловікові потрібно просто вміти уважно слухати. У щасливих сім’ях подружжю цікаво все один про одного, їй цікаво як у нього справи, а йому цікаво, як що вона відчуває.

 • Цікавтеся почуттями дружини. Балуйте свою жінку дрібницями, ставтеся до неї як до маленької дівчинки, не потрібно іноді дорогих подарунків, найчастіше щоденна увага в дрібницях дорожча за великі подарунки.
 • Влаштовуйте маленькі сюрпризи, запрошуйте в кіно, театри, купуючи потай квітки, запрошуйте в кафе на вечерю, обід, в парк погуляти. Не лінуйтеся організовувати дозвілля.

2. Правильно любити жінку – це бути ЩЕДРИМ.

Щедрим у всьому: в словах, емоціях, подарунках. Скупі, жадібні чоловіки ніколи не досягнуть успіху ні в якому ділі, ніколи простір їм не відкриється для їх можливостей.

Закон любові – чим більше ви віддаєте, тим більше отримуєте. Гроші – це не просто папірці на які можна купити – це енергія.

Чим більше чоловік віддає, щиро, не затискаючи, не кваплячись, не рахуючи подумки копійки, тим більше його буде любити жінка, а з ЖІНОЧОЮ любов’ю приходь до чоловіка і його успіх.

Жінка, яка постійно живе в дефіциті вашої любові, в матеріальному недоліку – це нещаслива жінка, а значить, вона буде посилати такі ж вібрації в простір. Жінка набагато сильніше впливає на простір.

Іноді чоловік вважає своєю єдиним обов’язком заробляти гроші і все… не беручи до уваги, що жінці потрібні ще його ТЕПЛО, НІЖНІСТЬ, ТУРБОТА, ЧАС. Будьте щедрими у всьому!

3. Правильно любити жінку – це перш за все дбати про ЇЇ внутрішній стан.

Як же піклуватися про жінку і про її внутрішній стан? Ви повинні знати, що жінки, на відміну від чоловіків, живуть почуттями, емоціями, і не завжди логікою і розумом, я не хочу сказати, що взагалі жінці чужий розум. Я знаю дуже багатьох жінок, які своєю логікою і розумом можуть дати фору будь-якому чоловіку.

Адже — жіноча природа емоційна.

І завдання чоловіка в тому, щоб допомагати жінці справлятися з її емоціями. Дуже важливо, як ви поводитеся, коли жінка втрачає контроль над своїми почуттями. Перше – потрібно знати слабкі і вразливі місця своєї дружини, не для того, щоб ранити її сильніше, а для того, щоб берегти її.

Краще якщо ви не будете допускати таких моментів, коли ваша жінка виходить з берегів. Знайте, вона вас не хоче образити і не вам вона прагне зробити боляче. Вона втрачає контроль тоді, коли їй дуже боляче, тоді коли ви може бути навіть не усвідомлюючи або усвідомлюючи, але не відчуваючи, ріжете її душу по живому. Жінка буде злитися, приходити в лють тільки тому, що їй боляче і вона як левиця починає захищати себе від своєї ж болю.

Сильні почуття і емоції, як правило лякають вас, рівно як і жіноче мовчання. Коли жінка мовчить, то це означає тільки одне, вона намагається вберегти вас від свого внутрішнього окропу.

Жіночі емоції і вияви почуттів, як правило, вас лякають, ви не знаєте що з цим робити. Так от — якщо вони лякають вас, то повірте, жінок вони лякають нітрохи не менше. Вона теж лякається своїх власних негативних та деструктивних почуттів, і чоловік їй потрібен, як посудина для води, щоб вона могла відчути опору і захищеність від своїх емоцій.

Сильний чоловік той, хто не боїться жіночих почуттів та емоцій. З одного боку він може витримати жіночі емоції, не відповідаючи подібною поведінкою або брутальністю, з іншого не дозволять їй сісти йому на голову, принижувати, ображати, не дозволять їй розпускатися. Чоловік не повинен боятися жіночих почуттів і емоцій, їх просто потрібно спокійно і люблячи пережити.

Чем больше отдаете женщине, тем больше получаете от жизни

4. Чоловік також повинен займатися своїм духовним розвитком і вирішувати свої глибинні проблеми не з конкретною жінкою, а жінкою як такою.

Якщо чоловік не вирішив свої проблеми з мамою і продовжує перебувати під її впливом, продовжує відчувати почуття провини або страх перед нею, злість, образи, то відносини з жінкою будуть розвиватися не кращим чином. Жінка не зможе поважати підкаблучника, хоча деякі жінки всіляко намагатимуться перетворити свого чоловіка до такого. Тут важливо проявити чоловічу силу, не дозволити жіночим деструктивним імпульсам зруйнувати його чоловічу природу.

Зберігаючи свою мужність чоловік допомагає тим самим жінці розкрити свою Жіночність. Чоловік повинен поважати себе, свою територію, тактовно вміти відстоювати свої кордони, не дозволяти жінці сісти собі на голову, не думайте, що дозволивши це ви будете щасливі або зробите щасливою жінку.

Як би ви не любили жінку завжди пам”ятайте, що ви чоловік і не дозволяйте жінці в усьому верховодити, а для цього вам потрібно позбавитися від своєї ліні, інфантильності, страху і провини, розвивати в собі чоловічі якості.

5. Не дозволяйте жінці себе принижувати і переходити межі дозволеного.

Емоційна розбещеність до добра не приводить — дозволяючи жінці все більше і більше, ви відправляєте свої відносини і любов у сміттєвий бак. Ви повинні пам”ятати, що ви Чоловік і вміти зупинити жінку, коли вона забувається. Ми любимо вас через себе поруч з вами, через свої відчуття до себе.

Якщо жінка спокійна і гармонійна з вами, вона буде любити себе і вас. Якщо вона кричить, лається, ви доводите її до такого стану, то вона перестає любити себе і вас одночасно. Як ви зупините жінку – це вам вирішувати, спокійним і впевненим тоном, обіймами, поцілунками, я не знаю, може навіть трохи підвищити голос, але ніколи не принижуйте, не кричіть до роздування вен на обличчі, не ображайте, не йдіть від неї грюкнувши дверима, ігноруючи її почуття та переживання.

Для багатьох жінок найжахливіше, коли в пориві її емоцій її відкидають і ігнорують, їй важливо бачити вас і відчувати, що ви її слухаєте, розумієте і співчуваєте. Дайте їй виговоритися.

6. Не тікайте від емоцій жінки.

Якщо ви відчуваєте, що жінка починає заповнювати собою майже весь ваш простір або її тиск і контроль збільшуються, постарайтеся зрозуміти причину такої поведінки, швидше за все ви не приділяєте їй тієї уваги, яку їй хочеться, а якщо це її страхи починають стукати у двері до її серця, так допоможіть їй впоратися і подолати її страхи.

Обговоріть цю проблему разом.

Знайте, якщо жінка починає бути вимогливою і контролюючою, то це означає одне — вона починає до вас більше прив’язуватися і разом з тим прокидаються її страхи, що ви зрадите і підете від неї. Вона просто починає боятися вас втратити. І це нормально.

 • Чим більше ви будете дратуватися і відштовхувати її, відстоюючи свої кордони, тим більше підозр у неї буде і тим вимогливішою вона стає.
 • Поставтеся до її страхів дбайливо, не потрібно звичайно дзвонити їй 27 разів у день навіть якщо вона і просить, але 1 раз можна і зателефонувати, якщо їй це так необхідно.
 • Поясніть їй спокійно, що у вас робота і ви зайняті, що ви не можете належати їй 24 години в добу, що їй потрібно навчитися ділити вас з роботою або ще з чимось.
 • 7. Правильно любити – це не перетворювати жінку в джерело задоволення своїх бажань, не думайте, що у жінки одне єдина завдання — бути дружиною і матір’ю.

  Зараз сучасні жінки не задовольняються цією роллю. Допоможіть їй самореалізуватися в якійсь області, допоможіть їй знайте собі або справу по душі.

  Не обмежуйте її свободу, заохочуйте відносини з подругами, жінкам потрібно емоційно вихлюпувати свій стан. Вам часом не подобається, що вона годинами висить на телефоні, але тоді зробіть вибір. Ви готові вислуховувати все, що вона буде вам розповідати годинами, якщо так, то позбудьтеся всіх друзів, а якщо ви хочете полежати подивитися телевізор і щоб вам ніхто не заважав, то нехай у неї будуть подруги.

  • Не намагайтеся зробити її своєю власністю а потім з розуму сходити від того, що вона душить вас своєю любов’ю.
  • Не позбавляйте її цікавого життя крім вас, не розширюйте її життя тільки на собі.

  8. Правильно любити жінку – це в першу чергу не дозволяти брати вашим емоціям верх над вами.

  Чоловіча сила в розумі і волі. Якщо відносини з дружиною не складаються, не потрібно відразу ж шукати розради і любові у іншої жінки.

  Для чоловіка не допустимо опускатися до крику та поганих слів, принижень і докорів. Як тільки ви починаєте втрачати контроль, Все… жінка вас поважати не буде, ви для неї стаєте БАБОЮ – особиною жіночої статі…Як би вам не хотілося зірватися, вчіться володіти своїми почуттями.

  Ну а про образи і обзивання і ненормативну лексику я взагалі навіть і не хочу писати – це не допустимо з жінкою, яка б вона не була, погана, так залиште її, спокійно підіть, але не мучте і не знущайтеся. Жінка – вас породила, умійте поважати жінку.

  З жінкою, як, втім, і з усіма треба вміти спілкуватися “повідомленнями”, говорити про те, що ви відчуваєте. Ви навіть не уявляєте скільки зруйнованих сімей по одній лише причині, що ви чоловіки не вмієте говорити про свої почуття. Замикається в собі і мовчіть, піди розбери, що ви думаєте чи що відчуваєте.

  Одна сімейна пара прийшла до мене за консультацію і коли ми почали працювати, то чоловік вибрав картку, де маленький хлопчик загороджує рукою обличчя від ворони. А потім він пояснив, так він відчуває, коли дружина на нього кричить. Вона була настільки здивована і зізналася, що ніколи не думала, що її крик так відображається на ньому, їй завжди здавалося, що з нього, як з гусака вода всі її крики.

  Не бійтеся розмовляти з жінками, говорити їм про те, що ви відчуваєте і як би вам хотілося.

  9. Правильно любити – це вміти бути постійним, не дивлячись на скандали, образи — не переставати робити те, що вам потрібно робити, продовжувати піклуватися про сім’ю, оплачувати рахунки і робити якусь свою роботу.

  Якщо ви починаєте демонстративно віддалятися від справ , престаєте розмовляти, то це дуже сильно руйнує жінку і вибиває у неї відчуття, що у неї є чоловік – вона перестає сподіватися на вас, а це найстрашніше, коли підривається віра у вашу надійність і йде відчуття стабільності. Жінці важливо відчувати вашу присутність в її житті.

  Полагодити щось по дому, позайматися з дитиною, допомогти їй у домашніх справах, цікавитися її життям і її інтересами. Так, це праця, куди легше приходити додому і розслаблятися, але так ви не побудуєте будинок своєї любові і вам завжди буде чогось не вистачати. Не чекайте ініціативу від жінки, проявляйте її самі, ви не знаєте, як іноді жінки дуже сильно чекають вашого прагнення до стосунків і кохання.

  Їй важливо відчувати, що ви хочете бути з нею, що вам добре бути поруч. Не віддаляйтесь від жінки, вона відчуває себе покинутою і не потрібною і починає чахнути, як квітка, яку забувають поливати.

  10. Намагайтеся слухати жінок і виконувати по можливості їх прохання. Ви не повірите, але жінки вам говорять про все, що вони хочуть.

  Іноді вона не вміє або скромно говорить про свої бажання, і вона намагається вам говорити натяками.
  Вмійте слухати між рядків і розуміти її тонкий мову спілкування. Не чекайте, коли жінка буде вас просити, намагайтеся самому пропонувати їй допомогу.

  11. Правильно любити жінку – це вміння бути вдячним їй за все. За те, що вона з вами, що породила вам дітей, що підтримує порядок у домі, створює затишок, готує…

  Вмійте щиро дякувати і цінувати те, що жінка робить. Жіноча праця вдома абсолютно не помітна для чоловічих очей, але ви навіть не уявляєте скільки жінка може витратити годин на прибирання, а результат не буде видно. Жінка отримує задоволення від процесу та її прибирання може зайняти цілий день. Вона буде перебирати старі речі, фотографії, по ходу вдаватися у спогади.

  Вона загляне в кожен куточок, побачивши картину не на своєму місці, вона буде її переважувати, що позику купу часу, а насправді її роботи не буде видно, але жінки рідко сидять або лежать. А якщо ваша дружина працює так і тоді обов’язки повинні бути розподілені між усіма членами сім’ї.

  12. Правильно любити – це знати якою мовою любові розмовляє ваша жінка, що для неї важливо — ваші обійми і дотик, будь-який контакт або допомога по дому, ваші ніжні і добрі слова або приємні подарунки і сюрпризи, ваша турбота про неї.

  Не лінуйтеся вивчати свою дружину і знати все, що їй може принести задоволення. Правильно любити жінку – це помічати всі деталі. Колір її волосся, вираз обличчя, щось нове в її образі. Я знаю, що ображає жінку, коли чоловік навіть не помічає, що у жінки з’являється нове вбрання або на старе плаття, яке вона раз 100 вже одягала, одного разу запитають, а коли ти його купила.

  Ви не уявляєте, як відсутність уваги ображає жінку. Так, я розумію, ви не звикли звертати увагу на дрібниці, але вчіться … Потрібно весь час вчитися, щоб були хороші відносини. Вони не даються просто так, не звалюються несподівано, вони будуються вами і вашою жінкою при взаємному порозумінні й любові.

  Будьте завжди в хорошому або спокійному настрої, не дозволяйте собі розпускатися і показувати своє невдоволення постійно. Ви чоловік, ви повинні тримати всю сім’ю і не тільки в матеріальному плані, але й підтримувати здоровий і добрий дух. Дивлячись на вас і всі інші члени родини будуть заражатися вашим настроєм і способом життя. Намагайтеся вести правильний спосіб життя.

  Рано вставати, обов’язково займатися спортом, приймати контрастний душ, все це буде бадьорити не тільки вас, але і всю вашу родину. Не дозволяйте шкідливим звичкам взяти верх, пам”ятайте ви повинні підтримувати здоровий дух сім’ї. Ви голова сім’ї, а риба гниє з голови.

  Займайтеся собою і своїм внутрішнім світом. Відкриваючи і розвиваючи в собі чоловічі якості, ви завжди будете любимі своєю жінкою. Не будьте грубі, але й не будьте занадто м’яким, вмійте приймати рішення і брати ініціативу в свої руки.

  Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України