Новини з Австрії

Чи можливо назвати дитину в Австрії «Адольф Гітлер»?

Юридичні вимоги до імен строго регламентовані в Австрії — на відміну , наприклад, від Америки.

«Ім’я «Адольф Гітлер» було б неможливо в цій країні. Крім того факту, що це ім’я я не дуже сприятливо для дитини », — пояснює Франц Ратбауер з віденської міської служби MA 35 (РАГС)

В Австрії до такого роду імен застосовуються певні правові норми. Так що це повинно чітко відповідати підлозі, тобто повинно бути ясно, хлопчик це або дівчинка. «Винятками є нейтральні імена, такі як Андреа або Кім, але потім необхідно додати одного, специфічне для основи ім’я».

Крім того, ім’я повинне відповідати культурним нормам і тому іноді доводиться запитувати підтвердження від відповідних посольств. Ратбауер повідомляє, що також заборонені імена, які «погано впливають на благополуччя дитини, такі як «Сатана» або «Годзілла»». «Піноккіо» теж не був би можливий. «Це не справжнє ім’я», — інформує Ратбауэр.

Химерні імена, запропоновані батьками, фільтруються в Загсі. «Це відбувається знову і знову, як в недавньому випадком, наприклад, коли було відхилено ім’я «Годзілла»».

Ситуація в Америці інша. «На жаль, у США, а також у Бразилії все можливо з точки зору присвоєння імен дітям», — шкодує Рэтбауер.

Фото: Pixabay.com

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

seventeen − 7 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.