Авторські статтіТехно

Четверта частина мобільних телефонів у всьому світі заражена шкідливим ПЗ

Як повідомляють аналітики з авторитетної компанії Skycure в першому своєму квартальному звіті за 2016 рік, чверть смартфонів світу заражена шкідливим програмним забезпеченням.

Факти і цифри говорять про те, що ОС Android майже в два рази частіше піддається зараженню вірусами, на відміну від IOS від Apple: 5,7 % проти 3 % відповідно.
Хакери, як показує статистика, працюють над шкідливим ПЗ саме для «андроїда» і cтворили 76 % унікального забезпечення, в той час, як на IOS всього 22 %.
Але, на жаль, ці цифри стабільно збільшуються і з’являється все більше і більше зараженого софту.

Можливо проблема в такій величезній кількості вірусного програмного забезпечення для Android лежить на поверхні – користувачі 19,3 випадках встановлюють на свій гаджет софт з неперевірених джерел і тим самим піддають свої пристрої ризику. Але тим не менш дослідження показало, що 68.9% опитаних з пристроями мають пароль для захисту доступу до контенту на пристрої. Важливо сказати, що віруси зустрічаються навіть на просторах зарекомендувавших себе маркетів для додатків. Так, в Google Play Store кожен 1600 додаток носить в собі вірус, а в магазині Samsung – кожнен 900. Більш часті випадки вірусів зустрічаються в Amazon і Aptoid – там заражене кожен 130 і кожен 23 додаток відповідно.

 

Нагадаємо, що Skycure є лідером в області мобільного захисту від загроз з боку інтернету, а також у сфері виявлення та запобігання комп’ютерним атакам без шкоди для конфіденційності користувача.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.