Четверта частина мобільних телефонів у всьому світі заражена шкідливим ПЗ

Як повідомляють аналітики з авторитетної компанії Skycure в першому своєму квартальному звіті за 2016 рік, чверть смартфонів світу заражена шкідливим програмним забезпеченням.

Факти і цифри говорять про те, що ОС Android майже в два рази частіше піддається зараженню вірусами, на відміну від IOS від Apple: 5,7 % проти 3 % відповідно.
Хакери, як показує статистика, працюють над шкідливим ПЗ саме для «андроїда» і cтворили 76 % унікального забезпечення, в той час, як на IOS всього 22 %.
Але, на жаль, ці цифри стабільно збільшуються і з’являється все більше і більше зараженого софту.

Можливо проблема в такій величезній кількості вірусного програмного забезпечення для Android лежить на поверхні – користувачі 19,3 випадках встановлюють на свій гаджет софт з неперевірених джерел і тим самим піддають свої пристрої ризику. Але тим не менш дослідження показало, що 68.9% опитаних з пристроями мають пароль для захисту доступу до контенту на пристрої. Важливо сказати, що віруси зустрічаються навіть на просторах зарекомендувавших себе маркетів для додатків. Так, в Google Play Store кожен 1600 додаток носить в собі вірус, а в магазині Samsung – кожнен 900. Більш часті випадки вірусів зустрічаються в Amazon і Aptoid – там заражене кожен 130 і кожен 23 додаток відповідно.

 

Нагадаємо, що Skycure є лідером в області мобільного захисту від загроз з боку інтернету, а також у сфері виявлення та запобігання комп’ютерним атакам без шкоди для конфіденційності користувача.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Avatar

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

seventeen + fifteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh