Авторські статтіНовини з Австрії

Четверо з десяти прохачів притулку в Австрії вказують невірні дані про свій вік

Хтось робить це на першій же співбесіді, а хтось тільки тоді, коли вчиняє злочин: багато біженці намагаються зробити себе молодше свого віку — це, на їх думку, дає їм більше шансів в майбутньому, в тому числі в разі кримінального переслідування. Четверо з десяти обстежених в 2017 році заявників, імовірно неповнолітніх, були визнані дорослими повідомляє Голос українською з посиланням на krone.at.

Багато осіб, які шукають притулку в Австрії, намагаються отримати певну перевагу перед законом, назвавши більш молодий вік. Тільки в 2017 року із 867 нібито неповнолітніх осіб, які шукають притулку, вивчених за допомогою фізичних, стоматологічних та рентгенологічних досліджень, 347 виявилися дорослими. Загальна вартість експертизи склав 1,2 мільйона євро бюджетних коштів. У 2016 році 919 з 2252 вивчених неповнолітніх були дорослими. У 2015 році 832 підлітка були упізнані, як дорослі.

У разі 19-річного підозрюваного вбивці Мануели К. буде проведена судова експертиза для визначення віку. Якщо А. виявиться старше 21 року, то він буде покараний як дорослий. Подібний випадок вже був з афганцем, який вбив свою сестру у Відні 28-ма ударами ножа. Йому дали довічне ув’язнення після того, як виявилося, що йому не 18, а принаймні 21 рік.

Фото: pixabay.com

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України