Четверо з десяти прохачів притулку в Австрії вказують невірні дані про свій вік

Хтось робить це на першій же співбесіді, а хтось тільки тоді, коли вчиняє злочин: багато біженці намагаються зробити себе молодше свого віку — це, на їх думку, дає їм більше шансів в майбутньому, в тому числі в разі кримінального переслідування. Четверо з десяти обстежених в 2017 році заявників, імовірно неповнолітніх, були визнані дорослими повідомляє Голос українською з посиланням на krone.at.

Багато осіб, які шукають притулку в Австрії, намагаються отримати певну перевагу перед законом, назвавши більш молодий вік. Тільки в 2017 року із 867 нібито неповнолітніх осіб, які шукають притулку, вивчених за допомогою фізичних, стоматологічних та рентгенологічних досліджень, 347 виявилися дорослими. Загальна вартість експертизи склав 1,2 мільйона євро бюджетних коштів. У 2016 році 919 з 2252 вивчених неповнолітніх були дорослими. У 2015 році 832 підлітка були упізнані, як дорослі.

У разі 19-річного підозрюваного вбивці Мануели К. буде проведена судова експертиза для визначення віку. Якщо А. виявиться старше 21 року, то він буде покараний як дорослий. Подібний випадок вже був з афганцем, який вбив свою сестру у Відні 28-ма ударами ножа. Йому дали довічне ув’язнення після того, як виявилося, що йому не 18, а принаймні 21 рік.

Фото: pixabay.com

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

three × two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh