Чеський університет почне викладати історію по відеогрі Kingdom Come

Масаріков університет у Брно з вересня нинішнього року введе предмет вивчення середньовічної Богемії за всесвітньо відомої відеогрі Kingdom Come: Deliverance, створеної чеської студією Warhorse Studios.

«Мета нового предмета – не тільки розповісти студентам про епоху Середньовіччя, в якій розгортаються події гри, але і наочно показати різницю між тим, як образ минулого створюють історики, і як його підносить сучасна поп-культура», – розповів «Чеському телебаченню» представник університету Станіслав Барта.

Він високо оцінив пророблений ігровий світ і візуальну складову гри, але зазначив, що про повну історичної достовірності говорити не доводитися. Зокрема, історики критикують головну сцену, де головний герой прокидається з похмілля в будинку батьків, у той час як його батько працює в кузні. За словами вчених, така модель поведінки не відповідає епосі.

Зазначимо, коли Kingdom Come: Deliverance перебувала на стадії розробки, її творців звинуватили в расизмі. Активні представили спільноти SJW (social justice warriors) стали писати гнівні повідомлення, що в грі немає жодного темношкірого персонажа. Студія відповідала, що вивчаючи Богемію тих років протягом багатьох годин і після консультацій з істориками, вони прийшли до висновку, що темношкірих мешканців у середньовічній Чехії просто не було.

Порівняння об’єктів з реальними локаціями:

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

three + six =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh