Авторські статтіДіаспора

Чеський університет почне викладати історію по відеогрі Kingdom Come

Масаріков університет у Брно з вересня нинішнього року введе предмет вивчення середньовічної Богемії за всесвітньо відомої відеогрі Kingdom Come: Deliverance, створеної чеської студією Warhorse Studios.

«Мета нового предмета – не тільки розповісти студентам про епоху Середньовіччя, в якій розгортаються події гри, але і наочно показати різницю між тим, як образ минулого створюють історики, і як його підносить сучасна поп-культура», – розповів «Чеському телебаченню» представник університету Станіслав Барта.

Він високо оцінив пророблений ігровий світ і візуальну складову гри, але зазначив, що про повну історичної достовірності говорити не доводитися. Зокрема, історики критикують головну сцену, де головний герой прокидається з похмілля в будинку батьків, у той час як його батько працює в кузні. За словами вчених, така модель поведінки не відповідає епосі.

Зазначимо, коли Kingdom Come: Deliverance перебувала на стадії розробки, її творців звинуватили в расизмі. Активні представили спільноти SJW (social justice warriors) стали писати гнівні повідомлення, що в грі немає жодного темношкірого персонажа. Студія відповідала, що вивчаючи Богемію тих років протягом багатьох годин і після консультацій з істориками, вони прийшли до висновку, що темношкірих мешканців у середньовічній Чехії просто не було.

Порівняння об’єктів з реальними локаціями:

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України