Чеський політик оголосив про нульову толерантностьдля іноземців

Заходів Млада Болеслава Радуан Нвелати, що представляє громадянських демократів (ODS) опублікував у Фейсбуці проект рекламного білборду для передвиборної кампанії.

У першому варіанті білборд містив такий текст: «Болеслав для болеславцев. Нульова толерантність для іноземців. Хочеш тут працювати? Дотримуйся правила! Інакше ти тут не потрібен!».

Перший варіант білборда, на якому немає згадки про порушників закону, і текст стосується всіх іноземців. Фото: TWITTER/A E D G

Потім одного речення було виправлено, і стало звучати так: «Нульова толерантність для іноземців, які порушують наші закони».

«Де-факто 90 % адміністративних правопорушень, які реєструються міською поліцією, здійснюють іноземці. Смороду стояти практично за кожною великою бійкою або правопорушеннями, пов’язаними з вживанням алкоголю. Їх штрафують, але толку немає, і все продовжується», — сказавши Нвелати в інтерв’ю Aktuálně.cz.

Найімовірніше, мова йде про іноземних робітників компанії Škoda Auto.

В інтерв’ю iDnes.cz менеджер з комунікацій Škoda Auto Томаш Котера заявивши, що раніше озвучена інформація про те, що 40 % співробітників компанії є іноземцями не відповідає дійсності. Їх частка становить близько 10 %, і мова йде, в основному, про громадян ЄС. Всього на заводі в Млада Болеславі працюють 24 тис. осіб.

 

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

9 + eighteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh