Чеський експерт розповів в США про «проросійського Земана»

Колишній співробітник європейської команди East Stratcom, що бореться з російською пропагандою, і діючий співробітник аналітичного центру Atlantic Council Якуб Каленський, виступив в Конгресі США.

Як повідомляє сайт Aktualne.cz, Каленський дорікнув президенту Чехії Мілоша Земана у сприянні російській пропаганді.

«Я з країни, президент якої, часом, веде себе як прихильник Кремля. Коли було скоєно замах на Сергія Скрипаля та його доньки, російська пропаганда твердила, що отруйна речовина «Новачок» робили не тільки в Росії, але і в Чехії. Президент Чехії був одним з тих, хто повторив цю дезінформацію. А потім в Росії почала повторювати слова Земана. Президент Чехії, як і деякі інші чеські політики, зіграв на руку російській пропаганді», — сказавши Каленський.

На його думку, Захід програє інформаційну війну з Росією, тому що багато хто на Заході не бачать, що така війна йде. «Ми не розуміємо, чого нам вже коштувала ця війна, і чого ще буде коштувати в майбутньому», — попередив експерт.

Коментуючи Aktualne.cz слова Каленського, прес-секретар президента Чехії Їржі Овчачек сказав наступне: «Фейк-ньюс і плювки в Чеську Республіку. Це називається «зрада батьківщині».

Каленського та інших іноземних експертів запросивли виступити в Конгресі Білл Кітінг, член Палати представників і голова її комітету з міжнародних справ.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

five × 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh