Українці в Чехії

Чеський експерт розповів в США про «проросійського Земана»

Колишній співробітник європейської команди East Stratcom, що бореться з російською пропагандою, і діючий співробітник аналітичного центру Atlantic Council Якуб Каленський, виступив в Конгресі США.

Як повідомляє сайт Aktualne.cz, Каленський дорікнув президенту Чехії Мілоша Земана у сприянні російській пропаганді.

«Я з країни, президент якої, часом, веде себе як прихильник Кремля. Коли було скоєно замах на Сергія Скрипаля та його доньки, російська пропаганда твердила, що отруйна речовина «Новачок» робили не тільки в Росії, але і в Чехії. Президент Чехії був одним з тих, хто повторив цю дезінформацію. А потім в Росії почала повторювати слова Земана. Президент Чехії, як і деякі інші чеські політики, зіграв на руку російській пропаганді», — сказавши Каленський.

На його думку, Захід програє інформаційну війну з Росією, тому що багато хто на Заході не бачать, що така війна йде. «Ми не розуміємо, чого нам вже коштувала ця війна, і чого ще буде коштувати в майбутньому», — попередив експерт.

Коментуючи Aktualne.cz слова Каленського, прес-секретар президента Чехії Їржі Овчачек сказав наступне: «Фейк-ньюс і плювки в Чеську Республіку. Це називається «зрада батьківщині».

Каленського та інших іноземних експертів запросивли виступити в Конгресі Білл Кітінг, член Палати представників і голова її комітету з міжнародних справ.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України