Авторські статтіДіаспора

Чеський бізнес пропонує працівникам гнучкий графік, високі зарплати і бонуси

В Чехії постійно пишуть про нестачу робочих рук і низьке безробіття, що змушує бізнес шукати нестандартні рішення проблеми.

Про свій досвід у даному питанні розповіла у прес-релізі компанія Conectart. Вона володіє великою мережею контактних центрів, займається техпідтримкою по телефону, інформування клієнтів, підтримкою продажів, створенням телефонних привітань для бізнесу, моніторингом клієнтського сервісу.

Компанія створила робочі місця, придатні для віддаленої роботи і найняла людей для роботи на неповний день. Крім того, не обійшлося і без збільшення зарплат заради прийому на роботу кваліфікованих співробітників.

У прес-релізі також повідомляється наступне: «Зараз компанія розвиває нову послугу — цілодобовий кол-центр з операторами, що говорять на іноземних мовах. Знайте оператора з потрібним нам знанням мови, готового працювати в нічні зміни, важко. Зараз в колл-центрі оператори говорять на чотирьох основних мовах, але нам цього мало. Зазвичай на пошук оператора зі знанням більш ніж однієї іноземної мови йде кілька тижнів. Ми намагаємося використовувати наш досвід і знання, щоб знайте такого співробітника за 2-4 тижню. Ми користуємося аутсорсингом (передачею ряду обов’язків іншій компанії), і якщо раніше ми застосовували його для короткочасних або одноразових проектів, то нині наймає цілі відділи. Але навіть з усім нашим досвідом, ми повинні констатувати, що в період низької безробіття один співробітник змушений виконувати обов’язки багатьох. І в даному випадку високої зарплати недостатньо. Роботодавці готові запропонувати різні бонуси у вигляді квитків на спортивні та культурні акції, гнучкого робочого графіка, безкоштовних обідів».

За останніми даними, у липні рівень безробіття в Чехії склав 3,1 %.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.