Чеські комуністи проти покупки американських вертольотів

UH-60 Black Haw. Фото: By U. S. Department of Defense Current Photos – commons file, Public Domain, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=68331017

Глава Компартії Чехії і Моравії Войтех Філіп заявивши в інтерв’ю Чеському радіо, що його політсила не підтримує закупівлю американських вертольотів для спожи чеської армії.

Він підкреслив, що рішення чинного уряду може залежати його подальша підтримка комуністами.

В даний час умови договору між Чехією і США ще не узгоджені. Очікується, що узгодження завершитися до кінця червня, а сам підписання договору про купівлю вертольотів очікується в нинішньому році.

Всього Чехія хоче закупити 12 багатофункціональних вертольотів. Чехія може вибрати з вертольотів UH-1 Venom, UH-60 Black Hawk і AH-1 Viper.

«Я проти закупівлі американських вертольотів за завищеними цінами. Крім того, американці відібрали роботу у нашого авіазаводу AERO Vodochody», — сказавши Войтех Філіп.

Прем’єр-міністр Чехії Андрій Бабиш пообіцяв переконати Войтеха Філіпа в цьому питанні. Раніше він зажадав від Міноборони домогтися більш вигідних фінансових умов, зокрема, зниження передоплати за вертольоти.

Віце-прем’єр і міністр внутрішніх справ Ян Гамачек заявивши наступне: «Наскільки я знаю, Войтех Філіп не фахівець з військової техніки. Ми вибирали вертольоти довго і ретельно. Американські вертольоти виявилися кращими за інших. Нашій армії вони потрібні».

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Avatar

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

3 + seven =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh