Авторські статтіДіаспора

Чеська військова місія в Прибалтиці під загрозою через комуністів

Петро Павло (перший праворуч). Фото: By 7th Army Joint Multinational Training from Command Grafenwoehr, Germany – Gen. Pavel visits ISTC-129, CC BY 2.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=47326132

Якщо чеська влада не схвалить чеську військову місію в Прибалтиці, то в НАТО Чехію припинять вважати таким, що заслуговує довіру союзником.

Про це в інтерв’ю Чеському телебаченню заявив голова Військового комітету НАТО, чех Петро Павло.

«Даний крок завдасть багато шкоди. Будуть зіпсовані відносини з Прибалтикою і іншими партнерами по Альянсу. НАТО вважає Росію загрозою, Росія вважає загрозою НАТО. Посилення присутності НАТО в Прибалтиці служити стримуючим фактором», — вважає Павло.

Компартія Чехії і Моравії загрожує не підтримати уряд соціал-демократів і партії ANO, якщо Чехія відправить своїх військових охороняти Прибалтику.

«З військової точки зору доля Чехії у місії НАТО в Прибалтиці безглузда. Російської загрози там немає», — цитує echo24.cz депутата від Компартії Олександра Чорного.

«Якщо відмова від участі в місії допоможе сформувати стабільний уряд, то я за. Діяльність НАТО в Прибалтиці прямо не пов’язане з безпекою Чехії», — вважає колишній міністр оборони ЧР Ян Каван.

Частка чеської військової місії в Прибалтиці вирішиться в парламенті. Раніше відправку чеських військових в цей регіон схвалив сенат.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.