Чеська військова місія в Прибалтиці під загрозою через комуністів

Петро Павло (перший праворуч). Фото: By 7th Army Joint Multinational Training from Command Grafenwoehr, Germany – Gen. Pavel visits ISTC-129, CC BY 2.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=47326132

Якщо чеська влада не схвалить чеську військову місію в Прибалтиці, то в НАТО Чехію припинять вважати таким, що заслуговує довіру союзником.

Про це в інтерв’ю Чеському телебаченню заявив голова Військового комітету НАТО, чех Петро Павло.

«Даний крок завдасть багато шкоди. Будуть зіпсовані відносини з Прибалтикою і іншими партнерами по Альянсу. НАТО вважає Росію загрозою, Росія вважає загрозою НАТО. Посилення присутності НАТО в Прибалтиці служити стримуючим фактором», — вважає Павло.

Компартія Чехії і Моравії загрожує не підтримати уряд соціал-демократів і партії ANO, якщо Чехія відправить своїх військових охороняти Прибалтику.

«З військової точки зору доля Чехії у місії НАТО в Прибалтиці безглузда. Російської загрози там немає», — цитує echo24.cz депутата від Компартії Олександра Чорного.

«Якщо відмова від участі в місії допоможе сформувати стабільний уряд, то я за. Діяльність НАТО в Прибалтиці прямо не пов’язане з безпекою Чехії», — вважає колишній міністр оборони ЧР Ян Каван.

Частка чеської військової місії в Прибалтиці вирішиться в парламенті. Раніше відправку чеських військових в цей регіон схвалив сенат.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

two × 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh