Чеський холдинг Saturn готує до запуску в Черкасах завод з виробництва холодильників

Компанія «Сатурн» готує до запуску завод з виробництва холодильників. Про це повідомив у Facebook заступник голови Черкаської ОДА Костянтин Омаргаліев.

А це :

  •  30 мільйонів доларів сумарних інвестицій
  • Потужність – 300 000 холодильників на рік
  • 500 робочих місць
  • Ринки збуту: Україна, країни ЄС

«Сьогодні з робочим візитом відвідав підприємство «Сатурн», яке розташувало свої виробничі потужності в м. Черкаси. Вже цієї осені на даному виробництві розпочнуть виготовляти холодильники 9-ти різних видів.

Більше 30 млн дол інвестицій вкладено в розвиток Черкащини», – йдеться в повідомленні

Як повідомлялося холдинг Saturn Home Аppliances (Чехія) інвестував $30 млн у виробництво побутової техніки в Черкасах. Новий завод розташований на території колишнього машинобудівного заводу «Строммашина».

На початку 2018 році на підприємстві запустили виробництво духовок. Виробництво холодильників планувалося налагодити в березні цього року.

Підприємство розраховане виробництво духовок – 200 тис. од. в рік, холодильників – 300 тис. в рік, конвекторів – 25 тис. од. в рік, при цьому в цілому планується працевлаштувати 1 тис – 1,2 тис. працівників (в тому числі 500 осіб – на заводі холодильників).

Сьогодні компанія вже поставляє побутову техніку вироблену в Україні під брендом Saturn в 9 країн ЕС. Компанія має представництва також в ОАЕ, поставляє в країни Африки.

Раніше найбільшим виробником холодильників був завод «Норд» в Донецьку, який змушений був припинити свою роботу через неможливість вести виробничу діяльність в умовах, що склалися.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

2 + 19 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh