Війна РФ проти України

«Червоний Хрест повинен тиснути на росію, щоби доїхати до полонених». Головне з виступу Зеленського на сесії ПАРЄ

 Не можемо ми, українці, битися за те, щоб Червоний Хрест знайшов можливість [відвідати полонених]. Червоний Хрест повинен битися, тому що це їхня робота, тому що вони отримують за це гроші, тому що на них дивиться весь світ, вони повинні тиснути на росію, щоб туди доїхати.

• Напевно, у них є такі намагання, але ми щоденно не чуємо в медіа, що Червоний Хрест поїхав, стояв на кордонах з української сторони і його не пустили, я їх не бачу на тимчасових кордонах – я не бачу в медіа їх постійних виступів, виступів на Генасамблеї ООН, не бачу медійного, інформаційного тиску на росію.

• Маємо продовжувати наш діалог, щоб ще більше скоротити можливості рф фінансувати війну. Зокрема, життєво необхідно позбавити державу-агресора прибутків від експорту нафти й газу.

• росія має побачити нуль на рахунках, щоб замислитися про користь миру. Саме таким має бути сенс санкційних пакетів ЄС.

• Найголовніше, щоб суспільство рф зрозуміло, що вони з цього моменту є суспільством держави-терориста, з цього моменту кордони для них не відкриті до європейських держав. Не можна підтримувати війну, а відпочивати в Європі

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України