«Червоний» рівень епідемічної небезпеки встановлений у 29 адміністративно-територіальних одиницях

Державна комісія з питань ТЕБ та НС на засіданні 3 вересня переглянула поділ регіонів за рівнями епідемічної небезпеки COVID-19. «Червоний» рівень встановлено у 29 адміністративно-територіальних одиницях, «помаранчевий» — у 89, «жовтий» — у 139. Про це повідомив Міністр охорони здоров’я Максим Степанов на брифінгу за результатами засідання комісії.

«Рівні епідемічної небезпеки визначені за чіткими ознаками, які встановлені відповідною постановою уряду, а саме: за кількістю заповнених лікарняних ліжок, числом тестувань та нових випадків захворювання на COVID-19 протягом 14 днів на 100 тисяч населення», — підкреслив Міністр Максим Степанов. 

За результатами засідання комісії, прийнято рішення встановити з 00:00 годин 7 «червоний» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19:

  • в Івано-Франківській області: м. Івано-Франківськ, м. Коломия, м. Калуш, Косівський та Тисменицький райони;
  • в Одеській області: м. Біляївка та м. Ізмаїл, а також Болградський район; 
  • в Рівненській області: м. Дубно та Костопільський район; 
  • у  Тернопільській області: м. Тернопіль, м. Бережани, м. Чортків, Бережанський, Бучацький, Гусятинський, Монастирський, Теребовлянський, Тернопільський та Чортківський райони;
  • в Харківській області: Великобурлуцький район;
  • у Чернівецькій області: м. Чернівці та Вижницький, Глибоцький, Заставнівський, Кіцманський, Новоселицький, Сторожинецький райони; 
  • у Чернігівській області: Бобровицький район.

 
«У порівнянні з минулим засіданням комісії, коли було встановлено “червоний” рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 у 21 районі або місті, зараз цей рівень поширюється на 29 адміністративно-територіальних одиниць. Водночас місто Острог, яке два тижні перебувало на “червоному” рівні епідемічної небезпеки, зараз, згідно з показниками, вийшло з цього рівня і перебуває на “помаранчевому”», —  зазначив Міністр Максим Степанов.

Очільник МОЗ наголосив, що з «червоного» рівня також вийшли Городенківський район Івано-Франківської області та Радивилівський район Рівненської області.

«Червоний» рівень епідемічної небезпеки встановлений у 29 адміністративно-територіальних одиницях

Поділ регіонів за рівнями епідемічної небезпеки COVID-19

teb_3_09 (pptx, 71 Кб)

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

3 × 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh