Чернігівський автозавод готує до запуску в серію 12-метрові низькопідлогові автобуси та тролейбуси з автономним ходом

«Чернігівський автозавод» завершує розробку електробуса з динамічної підзарядкою та міського автобуса Євро-6, повідомляє AUTO-Consulting.

Як повідомив генеральний директор АТ «Чернігівський автозавод» Валерій Купцов, завершуються роботи з підготовки серійного виробництва 12-метрового низькопідлогового міського автобуса Еталон А12210 «Астра», розрахованого на перевезення 100 пасажирів. Він буде випускатися в Чернігові на тій же лінії, де зараз ведеться виробництво тролейбусів «Барвінок».

Буде представлено відразу дві модіцфікаціі 12-метрового автобуса: Євро-5 з двигуном Ashok Leyland і механічною коробкою передач, і версія Євро-6 з двигуном IVECO і автоматичною КПП Allison. Зараз автобуси вже проходять сертифікацію. Орієнтовна вартість базової комплектації нового автобуса Е-5 – від 170 тис. дол.

Крім того, «Чернігівський автозавод» має намір запропонувати невеликим містам і приватним перевізникам міську 9,5-метрову модель Еталон А08128. Цей автобус може перевозити до 70 пасажирів, при цьому має вартість близько 80 тис. $ та значно менше споживає палива, ніж «старші» моделі. Розроблено дві версії автобуса А08128 з різною компоновкою.

На заводі нарощують випуск тролейбусів. За минулий рік заводу вдалося розширити географію поставок, тролейбуси «Барвінок», окрім Чернігова придбали Суми та Слов’янськ.

Як повідомив Валерій Купцов, вже через кілька місяців ЧАЗ представить електробус з динамічної підзарядкою. Йдеться про тролейбусі з автономним запасом ходу 20 км.

«Це вже перший крок до виробництва класичного електробуса. Але наша модель буде дуже привабливою за ціною і дозволить тим містам, де є контактна мережа, скористатися перевагами екологічного транспорту »- підкреслив генеральний директор« Чернігівського автозаводу ».

Ще один перспективний напрям, над яким працюють в Чернігові – це випуск власного трамвая. «Чернігівський автозавод» має намір запропонувати ринку оптимальне рішення – новий кузов на візках Tatra Т3. Вже затверджений дизайн майбутнього трамвая, і буквально в наступному місяці завод приступить до будівництва першого кузова трамвая.

«Чернігівський автозавод» одне з наймолодших українських автобусобудівних підприємств України, розташоване в місті Чернігів.
Заснований в 2003 році на базі підприємства «Чернігівавтодеталь».
Входить в корпорацію «Еталон».
Перший автобус з конвеєра ЧАЗа зійшов 19 вересня 2003 року.
Виробничі площі займають близько 18 тис. м²

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

4 × 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh