Автоновини

Чернігівщина отримала партію шкільних автобусів ЗАЗ. Відео

Шкільні автобуси моделі ЗАЗ А09 для громад Чернігівщини. Фото: Суспільне

Вісім громад Чернігівщини отримали дев’ять нових шкільних автобусів ЗАЗ А09, виготовлених на Запорізькому автомобільному заводі.

Їх закупили за державну субвенцію — на суму майже 19 мільйонів гривень, передає Суспільне.

За його словами начальника обласного управління освіти та науки Миколи Конопацького під час активних бойових дій на Чернігівщині були пошкоджені або знищені 28 автобусів. Загальна потреба у 68 автобусів досі існує.

“Ми провели торги шляхом співфінансування від 10 до 20 відсотків в залежності від платоспроможності громад. Ми сьогодні роздаємо на громади, які потребують першочергово. Міністерство допомагає — ми вже три автобуси отримали, вживані, але дуже гарні”, — говорить Конопацький.

Загалом в області шкільними автобусами користуються близько 10 тисяч дітей з 780 населених пунктів області, каже Конопацький. Начальник ОВА В’ячеслав Чаус вручив ключі від автотранспорту головам восьми громад.

Куликівській громаді передали два автобуси, там підвозом користуються близько шести сотень школярів.

“Два автобуси — нам величезна допомога. Оскільки потреба в нас ще є на сьогодні. Ми самі теж не сидимо без діла — у вересні придбали також один автобус. Всього на сьогодні на 1200 дітей, які шкільного віку в Куликівській громаді, є дев’ять автобусів”, — зазначає голова Куликівської селищної ради Юлія Пастернак.

Чернігівщина отримала партію шкільних автобусів ЗАЗ (відео)

Шкільні автобуси моделі ЗАЗ А09 для громад Чернігівщини. Фото: Суспільне

Один автобус поїде до Сновська. За словами голови громади Олександра Медведьова, вони потрапили до 40-кілометрової зони, де діти навчаються дистанційно у зв’язку з близькістю до кордону.

“Ми один автобус віддали ЗСУ, тому зараз його й отримуємо. Тобто ми автобусами забезпечені”, – підкреслює голова громади.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України