Авторські статті

Черкащан закликали бойкотувати бізнес “регіоналів”

11 січня 2014 року у Черкасах активісти ВО “Свобода” у складі ГО ВО “Майдан” провели традиційне віче та пікетували кав’ярню “Сантімо”, що належить очільнику міської організації Партії регіонів, депутатові обласної ради Володимирові Ходаку. Таким чином Черкаський “Майдан” розпочав бойкотування бізнесу “регіоналів” у Черкасах.

На вічі, що відбувалося біля черкаського Центру дитячої та юнацької творчости виступили представники Ради Черкаського обласного відділення громадської організації Всеукраїнське об’єднання “Майдан”, зокрема і свободівці Юрій Ботнар та Антон Ведула. Вони розповіли про останні революційні новини з київського Майдану, зокрема і про побиття українців під Києво-Святошинським судом після судового фарсу у справі так званих “васильківських терористів”, а також про ультиматум до опозиції ніким не уповноваженої так званої громадської ради майдану, який, вочевидь, як і вся ця “громадська рада”, формувалася на Банковій.

Виступаючи на вічі, керівник обласного осередку “Студентської Свободи” Антон Ведула наголосив: “Друзі, ми маємо розуміти, що зараз проти опозиції, проти Майдану, проти усіх нормальних людей, а “регіоналів” та комуністів нормальними людьми я не вважаю, ведеться справжня інформаційна війна у ЗМІ: у грудні минулого року нам поміж иншим розповідали, що люди не вийдуть на протести після Нового року і побояться снігу та морозу. Проте ми були на Майданах і під час морозів, і залишаємося там зараз. З нами Бог, він послав нам теплу зиму для нашої перемоги!”.

Після віча колона черкасців з гаслами “Бойкот!”, “Купуєш у Партії регіонів – підтримуєш репресії!” тощо рушила до кав’ярні “Сантімо”, яка належить Володимирові Ходаку – голові міської організації Партії регіонів, депутатові обласної ради. Там активісти закликали усіх містян не відвідувати цей заклад, щоб не поповнювати партійну касу Партії регіонів та наголосили на тому, що будуть послідовно викривати бізнес “регіоналів” як всеукраїнського, так і місцевого масштабу.

Виступаючи на пікеті, голова Черкаської обласної організації ВО “Свобода” Юрій Ботнар зауважив: “Нам варто і надалі послідовно бойкотувати бізнес членів Партії регіонів. Ми відшукаємо з допомогою громади кожну точку, завдяки якій збагачуються внутрішні окупанти, члени кривавої Партії регіонів. Я закликаю не відвідувати закладів “регіоналів”, закликаю не користуватися їхніми послугами, закликаю усіх не класти до кишень цих суб’єктів люстрації жодної гривні. Адже, купуючи у “регіонала”, ми самі спонсоруємо кийки для “Беркута”, злочинні рішення чиновників, упереджені рішення корумпованих суддів та відкриття справ корумпованими прокурорами. Даючи гроші “регіоналам”, ми самі допомагаємо їм фальсифікувати вибори та наймати “тітушок”. Ми маємо бойкотувати бізнес представників злочинного режиму і тим самим підривати основу їхньої економічної міцности. І нам це вдасться, бо разом ми – сила!”.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.