Новини з Австрії

Черговий роботодавець у Відні вводить обов’язкову вакцинацію

Австрія продовжує відкриватися, але подекуди з’являються нові бар’єри. В Caritas Wiena тільки ті, хто пройшов вакцинацію, матимуть можливість отримати роботу з 1 липня

Той, хто подає заяву про прийом на роботу в Caritas у Відні з 1 липня, повинен надати доказ вакцинації від корони. У тих, хто не вакцинований, немає шансів на роботу. Згідно «профілем», це відноситься до посад у всіх установах Caritas , таких як будинки для людей похилого віку, хоспіси, центри для бездомних і притулки. В даний час тільки у Відні в Карітас налічується близько 5 400 працівників, а від 500 до 1 000 наймаються щорічно. Ця вимога про вакцинацію буде застосовуватися до всіх цих новачків.

Але Віденська регіональна організація не одна у своїй ініціативі, аналогічні кроки обговорюються і в інших федеральних землях. Така обов’язкова вакцинація вже існує в лікарнях деяких земель, в тому числі у Відні. Спочатку доказ вакцинації повинні були надати тільки нові співробітники Віденської асоціації охорони здоров’я. За ними послідували релігійні лікарні. Як заявив в середині тижня член міської ради з питань охорони здоров’я Петер Хакер (SPÖ), незабаром це має статися і в соціальних установах. Він хоче поширити обов’язкову вакцинацію на весь соціальний сектор і сектор охорони здоров’я.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України