Черговий водій-привид на автобані А1 в Австрії

У суботу поліція насилу змогла «вилучити» 88-річного водія-примари з дорожнього руху на Західній автомагістралі (A1) в районі Мельк. На щастя, все обійшлося без нещасних випадків і на цей раз.

В 10:15 якийсь пенсіонер з району Шейббс при виїзді зі стоянки для відпочинку Іббс-Кеммельбах помилився у виборі напрямку і був зупинений лише через одинадцять кілометрів руху Блінденмаркте поліцейським патрулем Амштеттена. Водій їхав в напрямку Відня на третій смузі руху в протилежному напрямку. За словами поліцейських, багато учасників дорожнього руху були піддані ризику лобового зіткнення, але все обійшлося без аварій.

Якщо на автобані з’явився водій-привид, то зазвичай про це повідомляється по радіо і різними наочними способами попередження на дорогах — інфо – і текстовими дисплеями, активуванням проблискових маячків на установках екстреної телефонного зв’язку вздовж автобанів. Тунелі перемикають покажчики на жовтий — «Увага, застереження» — або червоний — «Тунель заблокований». АСФІНАГ радить водіям зберігати спокій в таких випадках гальмувати, перебудовуватися в праву смугу і тримати велику дистанцію. Якщо можливо, то краще взагалі з’єднання їхати на стоянку або зону відпочинку,поки не буде дано відбій тривоги.

Черговий потенційно небезпечний випадок на дорозі з літнім водієм можливо викличе черговий виток обговорень законодавчого вирішення проблеми таких водіїв.

Фото: ©APA/HANS KLAUS TECHT

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

3 × two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh