Новини з Австрії

Черговий водій-привид на автобані А1 в Австрії

У суботу поліція насилу змогла «вилучити» 88-річного водія-примари з дорожнього руху на Західній автомагістралі (A1) в районі Мельк. На щастя, все обійшлося без нещасних випадків і на цей раз.

В 10:15 якийсь пенсіонер з району Шейббс при виїзді зі стоянки для відпочинку Іббс-Кеммельбах помилився у виборі напрямку і був зупинений лише через одинадцять кілометрів руху Блінденмаркте поліцейським патрулем Амштеттена. Водій їхав в напрямку Відня на третій смузі руху в протилежному напрямку. За словами поліцейських, багато учасників дорожнього руху були піддані ризику лобового зіткнення, але все обійшлося без аварій.

Якщо на автобані з’явився водій-привид, то зазвичай про це повідомляється по радіо і різними наочними способами попередження на дорогах — інфо – і текстовими дисплеями, активуванням проблискових маячків на установках екстреної телефонного зв’язку вздовж автобанів. Тунелі перемикають покажчики на жовтий — «Увага, застереження» — або червоний — «Тунель заблокований». АСФІНАГ радить водіям зберігати спокій в таких випадках гальмувати, перебудовуватися в праву смугу і тримати велику дистанцію. Якщо можливо, то краще взагалі з’єднання їхати на стоянку або зону відпочинку,поки не буде дано відбій тривоги.

Черговий потенційно небезпечний випадок на дорозі з літнім водієм можливо викличе черговий виток обговорень законодавчого вирішення проблеми таких водіїв.

Фото: ©APA/HANS KLAUS TECHT

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.