Економіка

Черга вантажних автомобілів на українсько-польському кордоні зменшилася від початку блокади

З початку заблокування трьох пунктів пропуску на українсько-польському кордоні, кількість вантажних транспортних засобів, які виїжджають з України, зменшилася на 20-25%.

Про це інформував заступник міністра розвитку громад, територій та інфраструктури Юрій Васьков під час річних загальних зборів Європейської Бізнес Асоціації (ЄБА).

“Можу сказати, що з моменту початку цих протестів, загалом, кількість вантажних транспортних засобів, які виїжджають, зменшилася на 20-25%. Зараз маємо дуже складну ситуацію на пунктах пропуску, таких як Рава-Руська і Ягодин, а також на інших, включаючи Краківець. Тут місцева влада допомагає вирішити це питання, не центральна влада, а саме місцева,” – заявив Васьков.

Він також зазначив, що 15 листопада на кордоні відбудеться наступний етап переговорів стосовно заблокування та умов його скасування за участю глави генерального директорату з питань мобільності та транспорту Євросоюзу DG Move Магди Копчинської та заступника міністра розвитку громад, територій та інфраструктури Сергія Деркача.

“Безумовно, наше завдання, щоб воно (питання блокади – ІФ-У) було вирішено до середини грудня, тому що кожен день простою – це негативні наслідки для наших підприємців, для нашої економіки”, – заявив заступник міністра.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України