Війна рф проти України

Через удари дронів на півночі Криму та окупованій Херсонщині зросли ціни на пальне

На півночі Кримського півострова та на сусідніх окупованих територіях Херсонщини ціни на пальне залишаються високими, що пов’язують з нещодавніми ударами дронів, про це повідомляють місцеві жителі.

За їхніми даними, бензин А-92 на АЗС коштує близько 175 рублів за літр, а АИ-95 — приблизно 190 рублів за літр. Пальне відпускають за талонами або в порядку живої черги, при цьому на один автомобіль дозволяють придбати лише до 20 літрів.

Місцеві також розповідають, що заправитися поза чергою можливо, але тоді ціна становить орієнтовно 220 та 240 рублів за літр залежно від марки бензину.

За такими розцінками вказують, що вартість пального на окупованих територіях та в Росії стала вищою, ніж в Україні, і наближається до рівня цін на автозаправках у країнах Європи.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України