Авторські статті

Через побиття в Бахмуті помер активіст Артем Мирошниченко

Побитий в Бахмуті активіст Артем Мирошниченко помер в лікарні

Про це повідомив брат волонтера Сергій Мирошниченко.  Він більше як тиждень був у важкому стані в лікарні. Врятувати його після жорстокого побиття не вдалося. Брат Артема Сергій Мирошниченко попросив припинити надсилати допомогу.

Керівник Центру інформації з прав людини Тетяна Печончик зазначила, брат загиблого не вірить у версію про випадковий напад і вважає, що на Артема напали через його проукраїнську позицію.

“Артем Мірошниченко був активістом волонтерської групи Бахмут Український. У 2014 – 2015 роках він плів мережі для військових, чистив картоплю для годування поранених у госпіталі. Артем говорив українською і ходив на всі заходи і волонтерські акції допомоги”, –  повідомила Печончик.

“Особистих речей під час нападу викрадено не було. Поліція встановила, що нападників було двоє. Одному 16 років, раніше несудимий, а другому 17 років, судимий за пограбування в минулому році. За даними поліції, 16-річний «безпричинно» напав на Артема, побив і кинув головою об плиту. Інший просто спостерігав. Обоє нападників були п’яні. Згодом суд відправив одного з них під домашній арешт. На суді хлопець пояснив, що побив Мирошниченка, бо займався боксом і єдиноборствами і хотів “перевірити свої навички боротьби”, – додала вона.

Нагадаємо, що 29 листопада після 22 години вечора по вул. Горького, в районі поштового відділення №7 на Артема Мирошниченка, громадського активіста, було скоєно напад, в результаті якого він отримав важкі ушкодження. Йому було зроблено складну операцію і він перебував в комі.

Поліція встановила причетних. Ними виявились двоє неповнолітніх молодиків — вихованців місцевого спортивного клубу. Одного з них суд відправив під домашній арешт. Щодо другого звинувачення ще не було пред`явлено.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України