Війна РФ проти України

Через обстріли рашистів на Сумщині запроваджено додаткові тимчасові режимні обмеження

У зв’язку з військовою агресією росії проти України, до закінчення воєнного стану, в межах Охтирського, Сумського, Конотопського та Шосткинського контрольованих прикордонних районів Сумської області запроваджено додаткові тимчасові режимні обмеження.

▪️Зокрема, ЗАБОРОНЕНО будь-яке пересування цивільних осіб у смузі місцевості вздовж державного кордону завширшки 1 км, окрім територій населених пунктів, які прилягають до державного кордону.
▪️Також у межах решти території контрольованого прикордонного району (до 20 км від державного кордону) ЗАБОРОНЕНО:
• пересування осіб та транспортних засобів (окрім автомобілів екстреної медичної допомоги);
• проведення всіх видів робіт поза населеними пунктами з 21:00 год вечора до 07:00 год ранку;
• здійснення будь-яких польотів легкомоторних літальних апаратів, квадрокоптерів та інших безпілотних літальних апаратів, повітряних безмоторних засобів пересування;
• рибальство, проведення різного роду відпочинку, плавання всіх видів плавзасобів на річках, озерах, інших водоймах;
• пересування та перебування осіб у лісових масивах та лісосмугах (за винятком працівників відповідних установ та організацій, на яких покладено обов’язки контролю за збереженням природних ресурсів, пересування та перебування яких у лісових масивах та лісосмугах здійснювати після інформування начальників підрозділів охорони державного кордону не пізніше ніж за 2 год до початку робіт та негайного інформування після їх закінчення).
▪️Крім цього, в межах контрольованих прикордонних районів заборонено ходити на полювання; носити військову форму одягу (будь-яких елементів військової форми одягу) цивільним населенням.
📍З повним текстом документу можна ознайомитися на офіційному вебсайті Державної прикордонної служби України за посиланням👉http://surl.li/bvebd

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.